Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3263847
10206
483
5500
Dévay Andor (1883-?): Kislány, Párizs, 1912 (szecessziós/art nouveau grafika). Színezett rézkarc, papír. Jelzett. Számozott (No. 3). Kissé foltos. Antik, üvegezett, sérült fakeretben. 39x29 cm
3144303
10207
483
Dobesch Máté (1978-): Cuencai részlet, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 7/35 számozással. 35x24 cm
3106971
10208
483
85000
3034421
10209
483
1924804
10210
483
1924813
10211
483
3150873
10212
483
Dobrovits Ferenc (1941-1988): Enteriőr (cím nélkül). Vegyes technika, farost, jelzett a hátoldalán. 50x40 cm
3203535
10213
483
Derszig Eti (1948-) Sopron, Új utca részlet. Akvarell, papír, üvegezett keretben 30x45 cm
3303204
10214
483
Diószeghy László (1877-1942): Kunyhó. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19x26 cm 3303206
10215
483
Diószeghy László (1877-1942): Kunyhók. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 19x26 cm 3299979
10216
483
Donáth Gyula (1924-1984): Körforgás, 1980. Linómetszet, papír. Jelzett. Próbanyomat próba I jelzéssel. 50x34 cm 3299975
10217
483
Donáth Gyula (1924-1984): Zagyvapart (Szolnok), 1981. Linómetszet, papír. Jelzett. Próbanyomat próba I jelzéssel. 35x50 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF