Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3299970
10218
483
Donáth Gyula (1924-1984): A város anyja, 1983. Linómetszet, papír. Jelzett. Próbanyomat próba I jelzéssel. Lap széle kissé foltos. 50x35 cm 3299596
10219
483
Dóró Sándor (1950-): Szoboszlói állatorvos, 2004. Akril, papír. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Kissé foltos. Lapszéli szakadásokkal. 48x67,5 cm. 3244583
10220
483
9500
Durkó Gábor (1916-2003), össz. 13 db mű: Absztrakt kompozíciók, portrék, városképek és utcarészletek stb. Klf. technikák (monotípia, akvarell stb.), papír, 3 db jelzett, részben lapszéli sérülésekkel, klf. méretekben 3300592
10221
483
Dobi Piroska (1929- ): A három királyok látogatása Máriánál és a kisded Jézusnál, 1991. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, 30x22 cm, keret: 52x41,5 cm 3209489
10222
483
170000
3186170
10223
483
Eigel István (1922-2000): Női portré. Tus, papír, jelzett. 33,5x24 cm
3282386
10224
483
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Szamár. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×20 cm
3282389
10225
483
Edvi Illés Aladárné, Karády Etel (1877-1963): Hollókői lány népviseletben. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24x16,5 cm 3228888
10226
483
Edvi Illés Aladár (1870-1958): Boci. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 16×23,5 cm
3303183
10227
483
Egresi Zsuzsa (1954-): Az Ördög maszkja. Színes cinkkarc, papír, jelzett, számozott művészpéldány P. A. 17x14 cm. Üvegezett keretben. 3248985
10228
483
Égerházi László (-): Rózsa kék üvegben. Olaj, farost, jelezev jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben. 30x20 cm
3242150
10229
483
36000
Emőd Aurél (1897-1958): Freskófestő. Akvarell, papír. Jeletzve jobbra lent. Üvegezett keretben MNG pecséttel a hátoldalon 48x40 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF