Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Donáth Gyula (1924-1984): A város anyja, 1983. Linómetszet, papír. Jelzett. Próbanyomat próba I jelzéssel. Lap széle kissé foltos. 50x35 cm
10218.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dóró Sándor (1950-): Szoboszlói állatorvos, 2004. Akril, papír. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Kissé foltos. Lapszéli szakadásokkal. 48x67,5 cm.
10219.

Rufpreis:
6 000 HUF

Durkó Gábor (1916-2003), össz. 13 db mű: Absztrakt kompozíciók, portrék, városképek és utcarészletek stb. Klf. technikák (monotípia, akvarell stb.), papír, 3 db jelzett, részben lapszéli sérülésekkel, klf. méretekben
10220.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Dobi Piroska (1929- ): A három királyok látogatása Máriánál és a kisded Jézusnál, 1991. Akvarell, papír, jelzett. Paszpartuban, üvegezett fakeretben, 30x22 cm, keret: 52x41,5 cm
10221.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10222.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

Eigel István (1922-2000): Női portré. Tus, papír, jelzett. 33,5x24 cm
10223.

Rufpreis:
800 HUF

Edvi Illés Aladár (1870-1958): Szamár. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 29×20 cm
10224.

Rufpreis:
10 000 HUF

Edvi Illés Aladárné, Karády Etel (1877-1963): Hollókői lány népviseletben. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24x16,5 cm
10225.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Edvi Illés Aladár (1870-1958): Boci. Ceruza, papír, jelzett. Dekoratív, kissé sérült üvegezett fakeretben, 16×23,5 cm
10226.

Rufpreis:
6 000 HUF

Egresi Zsuzsa (1954-): Az Ördög maszkja. Színes cinkkarc, papír, jelzett, számozott művészpéldány P. A. 17x14 cm. Üvegezett keretben.
10227.

Rufpreis:
6 000 HUF

Égerházi László (-): Rózsa kék üvegben. Olaj, farost, jelezev jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, dekoratív fakeretben. 30x20 cm
10228.

Rufpreis:
5 000 HUF

Emőd Aurél (1897-1958): Freskófestő. Akvarell, papír. Jeletzve jobbra lent. Üvegezett keretben MNG pecséttel a hátoldalon 48x40 cm
10229.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF