Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Kántor Andor (1901-1990): Csendélet ikonnal, 1963. Olaj, vászon, jjl: Kántor Andor 63. 70x90 cm. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben.
10085.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

10086.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10087.

Rufpreis:
10 000 HUF

10088.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

10090.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10091.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

10092.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10093.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Artner Enikő (-): Formák ölelése, 1988. Szitanyomat, karton, jelzett. 13,5x9,5 cm.
10094.

Rufpreis:
3 000 HUF

Aknay János (1949-): Angyalkapu (cím nélkül). Computer print, papír, jelzett, számozott: 87/140. Paszpartuban. 22x14 cm
10095.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Apródi Jenő (1928-?) Balatonkenesei horgász. Olaj, vászon, dekoratív keretben 48x52 cm
10096.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10097.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF