https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3159134
10085
483
0
95000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Kántor Andor (1901-1990): Csendélet ikonnal, 1963. Olaj, vászon, jjl: Kántor Andor 63. 70x90 cm. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3159566
10086
483
0
16000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Martyn Ferenc (1899-1986): Fácán. Litográfia, papír, jelezve jobbra lent, Martyn Ferenc autográf ajánlásával, üvegezett fakeretben, 32×43 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3161761
10087
483
0
10000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Soltra Elemér (1922-2013): Merengő. Filctoll, papír, jelzés nélkül, a művész hagyatékából, paszpartuban, 15,5×24 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3003027
10088
483
0
75000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Márk Lajos (1867-1940): Dáma fotelben (vázlat). Olaj, vászon, kartonon jelezve jobbra lent. Proveniencia: Orosz Péter, a 2007-ben megjelent Márk Lajos kötet szerzőjének és családjának gyűjteményéből. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm /
Das Lot is nicht erreichbar
3071509
10090
483
0
50000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Ménes. Olaj, vászon. Jelzett. Hátoldalán címkén feliratozott. Dekoratív fakeretben. 80×120 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
Das Lot is nicht erreichbar
2500065
10091
483
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Szász Endre (1926-2003): Női portré. Vegyes technika, papír, jelezve jobbra lent. Üvegezett fa keretben. 22,5x22,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2644235
10092
483
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Tüzijáték Budapesten, háttérben a Parlamenttel. Vegyes technika, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3120181
10093
483
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Sütő János (1933-2019): Budapest, Bazilika. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 75x45 cm / Oil on wood fibre, framed.
Das Lot is nicht erreichbar
3306195
10094
483
0
3000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Artner Enikő (-): Formák ölelése, 1988. Szitanyomat, karton, jelzett. 13,5x9,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3301098
10095
483
0
9500
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Aknay János (1949-): Angyalkapu (cím nélkül). Computer print, papír, jelzett, számozott: 87/140. Paszpartuban. 22x14 cm 3302811
10096
483
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Apródi Jenő (1928-?) Balatonkenesei horgász. Olaj, vászon, dekoratív keretben 48x52 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3300494
10097
483
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Áts Géza (-): Faluvége. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 50×60 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse