Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Gábor Jenő (1893-1968): Koldus asszony, 1945. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Aukcionálva: BÁV Rt. 52. Ékszer Aukció/105. Festmény Aukció, Műtárgy Aukció/4. Néprajzi Aukció - Tavaszi aukció, 2000, 378. tétel. Hátoldalán BÁV raglapokkal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben. 20x13,5 cm
10073.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10074.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10075.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Koppány Attila (1947-): Fény, 2024. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 40x40 cm.
10076.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

10077.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

10078.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Vén Emil (1902-1984): Napfogyatkozás. Filctoll, papír, jelezve balra lent: Vén. Törésnyommal. 10×28,5 cm.
10079.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10080.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Frank Magda (1914-1997): Kompozíció sárgával. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 33x18 cm
10081.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10082.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10083.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Virág és gyümölcs. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 60×80 cm.
10084.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF