Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Lux Antal (1935-): Virágcsillag (Blumenstern), 1973. Színes szitanyomat, papír. Jelzett, próbanyomat (Probedruck). 37x33 cm.
10048.

Rufpreis:
36 000 HUF
97,56
112,50

Schéner Mihály (1923-2009): Angyalok megtérése, 1985 körül. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán korabeli címkén feliratozott. Üvegezett fakeretben. 35,5x60 cm / oil on fibre board, signed, framed
10049.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

Tóth Ernő (1949-): Szabadban (hölgyek kutyákkal), 1985. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalon Tóth Ernő autográf feliratával. Fakeretben. 53x93 cm / Ernő Tóth (1949-): Outdoors. Oil on wood fiber, signed. With autograph description on the reverse . Framed. 53x93 cm
10050.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Szász Endre (1926-2003): Mappa 10 db grafikával, 1983. Szitanyomat, papír, egyenként jelzett, számozott (43/100), lapméret: 60×80 cm. Művészeti Alap kiadása. Kiadói vászon borítású, Szász Endre nevével feliratozott mappában, számozott fedlappal. Komplett, hiánytalan gyűjtői darab! 3 lap szélén néhány kevés, egészen apró foltokkal, máskülönben jó állapotban.
10051.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

10052.

Rufpreis:
42 000 HUF
113,82
131,25

Uitz Béla (1887-1972): Fürdőzők, 1917. Hidegtű, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 24×35 cm / Béla Uitz (1887-1972): Bathing women, 1917. Dry-point on paper, signed. Framed with glass. 24×35 cm
10053.

Rufpreis:
85 000 HUF
230,35
265,63

Papp Oszkár (1925-2011): Tudat múzsája (fej), 1968. Zománcfesték, olaj, karton, jelzett, a hátoldalán Papp Oszkár autográf feliratával. Üvegezett fakeretben, 30×25 cm / Oszkár Papp (1925-2011): Head. Enamel paint and oil on cardboard. Signed on the reverse. Framed. 30×25 cm.
10054.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kertész, Shoshana (-): Ország Lili portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, 65×45 cm. Fakeretben. Reprodukálva művész honlapján: https://www.shoshanakertesz.com/orszag
10055.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Bowyer Bell, John (1931-2003): "Nile source", 1996. Vegyes technika, kollázs, vászon, Jelezve a hátoldalán. 35x28 cm. Fakeretben / John Bowyer Bell (1931-2003), American artist: "Nile source", 1996. Mixed technqiue on cabvas, signed on the reverse. 35x28 cm. Framed.
10056.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Tandori Dezső (1938-2019): Poe visszaszól, 1998-2000. Tus, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 29,5x21 cm
10057.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

10058.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Martyn Ferenc (1899-1986): Szürrealista kép. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/100). Feltekerve. 59x43 cm
10059.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF