Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Vera Molnár (1924-): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott: 41/50. Üvegezett fakeretben. 26x22,5 cm
10024.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Georg Karl Pfahler (1926-2002): Geometrikus kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (47/50), 68,5x68,5 cm. / serigraphy on paper, signed, numbered (47/50).
10025.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

Fajó János (1937-2018): Kereszt I, 1975. Szitanyomat, karton. Jelzett, számozott (0/17), 68,5x68,5 cm. / serigraphy on paper, signed, numbered (0/17).
10026.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Koppány Attila (1947-): Békességre várva, 2023. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x30 cm. Fakeretben
10027.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

10028.

Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
937,50

Neuberger István (1953-): "Balatoni látvány", 1993. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent: Neuberger 93. Hátoldalán címkén Neuberger István autográf feliratával. Dekoratív, ovális fakeretben. 43x68 cm / István Neuberger (1953-): View of the Balaton. Oil on canvas, Signed lower right: Neuberger 93. With autograph description on a label on the reverse. Framed. 43x68 cm.
10029.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

Glatz Oszkár (1872-1958): Szőlőevő gyerekek, 1941. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent, hátoldalán MNG 808/979 sz. bírálati címkéjével. Javított. 50×60 cm. Üvegezett, korabeli fakeretben. / Glatz Oszkár (1872-1958): Children eating grapes. Oil on canvas, signed lower right, with Hungarian National Gallery jury label 808/979 on the reverse. Restored. 47×63 cm. Framed
10030.

Rufpreis:
650 000 HUF
1 761,52
2 031,25

Lotz Károly (1833-1904): Fürdőző nők, 1870. Olaj, karton, jelezve jobbra lent: f Lotz K. 31×46 cm. Bellák Gábor művészettörténész, igazságügyi szakértő szakvéleményével. Dekoratív, kopott fakeretben. / oil on board, signed, framed, with expertise by art historian Gábor Bellák
10031.

Rufpreis:
1 200 000 HUF
3 252,03
3 750,00

Fried Pál (1893-1955): Balerina. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív, kissé sérült fakeretben, 80×60 cm
10032.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Báró Mednyánszky László (1852-1919): Álló férfi (tanulmány). Ceruza, papír. Jelzés nélkül. Hátoldalán további tanulmányrajzzal és Magyar Nemzeti Galéria 497/1961 sz. bírálati címkéjével és 3324 sz. (hagyatéki?) raglappal. Bírálat szerint "Mednyánszky László rajza". 29,5x20 cm / László Mednyánszky, Ladislav Medňanský (1852-1919): Man standing (study). Pencil on paper. Unsigned. On the reverse with another drawing, Hungarian National Gallery jury label nr. 497/1961 and label with no. 3324 (Mednyánszky estate no.?). According to jury it is a drawing by László Mednyánszky. 29,5x20 cm
10033.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

Lakner László (1936-): Képtárgy Sorozat I. ("Híd"), 1993. Kollázs, bélyeg, karton, jelzett. 15×23,5 cm. Üvegezett fa keretben. Kiállítva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, Gödöllő, 1997. Reprodukálva: Házat-Hazát Alapítvány Jótékonysági kiállítás és vásár, 1997, katalógus 19. o.. / László Lakner (1936-): Picture object series I. ("Bridge"), 1993. Collage, stamp, cardboard, signed. 15×23,5 cm. Framed with glass. Exhibited: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, Gödöllő, Hungary, 1997. Reproduced: Házat-Hazát Foundation, charity exhibition and sale, Gödöllő, Hungary, 1997, catalogue, page 19.
10034.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Baranyay András (1938-2016): Kezek, 1994. Litográfia, papír, jelzett, számozott (6/45). Üvegezett fakeretben. 89x60 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
10035.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF