https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3224855
10158
483
0
4000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Balázs György (1927-2015): Városrészlet. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva. 37x23 cm 3161766
10159
483
0
70000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Virágok. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
2940322
10160
483
0
2000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bencze Klára (1925-): Öreg utca. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (1986/XCIII), kissé foltos, fakeretben, 30×24,5 cm 2797927
10161
483
0
1600
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bardócz Árpád (1882-1938): 22 db illusztráció. Klf. technikák (tus, nyomat), papír. Részben jelzett. Sérült, foltos. Klf. méretekben.
Das Lot is nicht erreichbar
2942987
10162
483
0
2400
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bella Rózsa (1951-): Árpádházi Szent Erzsébet. Akvatinta, papír, jelzett, számozott EE2., 28,5x18,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3191536
10163
483
0
9000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bernhard Blum (-): A Riegsee Murnaunál, Bajorország. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Apró felületi sérüléssel. 43,5x60 cm. Dekoratív fakeretben.
Das Lot is nicht erreichbar
3051730
10164
483
0
3800
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Boldizsár István (1897-1984): Szénahordás. Rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat. Üvegezett, kissé kopott fakeretben, 23x29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2558480
10165
483
0
8000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
B. Séday Mária (1925-2009): Európa elrablása Ady idézettel. Olaj, farost, jelzett. Kissé kopott, fa keretben. 55×53 cm 2536413
10166
483
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bolyki Viola (1977- ): Baba. Olaj, farost, jelzés nélkül, 90x64 cm
Das Lot is nicht erreichbar
2664402
10167
483
0
14000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bolyki Viola (1977- ): Takaró 2022. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán, 55x38 cm 3120243
10168
483
0
18000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bóka Dezső (1935-): Tarnócai táj, 1979. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett fakeretben, 35x54,5 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3005182
10169
483
0
26000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Bergerné Koszits Hilda (1894-?): Virágzó fák. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Kissé sérült. 58,5x70 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse