Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Balázs György (1927-2015): Városrészlet. Monotípia, papír, jelzett, papírra kasírozva. 37x23 cm
10158.

Rufpreis:
4 000 HUF

Böhm Lipót, Poldi (1916-1995): Virágok. Olaj, vászon, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Dekoratív fakeretben, 80×60 cm.
10159.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10160.

Rufpreis:
2 000 HUF

10161.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bella Rózsa (1951-): Árpádházi Szent Erzsébet. Akvatinta, papír, jelzett, számozott EE2., 28,5x18,5 cm
10162.

Rufpreis:
2 400 HUF

10163.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10164.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

10165.

Rufpreis:
8 000 HUF

10166.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10167.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

10168.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10169.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF