Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3283469
10182
483
Csorba Kata (1948-): Szigligeti naplemente. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50x34 cm
3283482
10183
483
Csorba Kata (1948-): Ölelés. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 70x50 cm
3282375
10184
483
44000
Csikós András (1947-2006): Tanya lovakkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 20x33,5 cm 3251923
10185
483
3251921
10186
483
3268160
10187
483
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Török fürdő. Rézkarc, papír, jelzett, Üvegezett keretben 25x32 cm
3222814
10188
483
26000
Czinege Zsolt (1964-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben a kereten minimális sérüléssel. 65x50 cm
3222793
10189
483
30000
Czinege Zsolt (1964-): Csendélet borral. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x65 cm 3298328
10190
483
Csohány Kálmán (1925-1980): 2 db rézkarc. Egyik keretben 6x11, 13x10 cm 3304632
10191
483
5500
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Akt, 1988. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14x9 cm
3298621
10192
483
Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Radnóti M: Razglednicák 1.. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/1), paszpartuban, lapszéli apró foltokkal, 23×24 cm 3299182
10193
483
Csulak Elemér (1887-?): Menyecske és legény. Rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle sérült, 11,5×9 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF