Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Csorba Kata (1948-): Szigligeti naplemente. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. 50x34 cm
10182.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Csorba Kata (1948-): Ölelés. Olaj, farost, jelzett a hátoldalán. Fakeretben. 70x50 cm
10183.

Rufpreis:
12 000 HUF

Csikós András (1947-2006): Tanya lovakkal. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 20x33,5 cm
10184.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10185.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

10186.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Török fürdő. Rézkarc, papír, jelzett, Üvegezett keretben 25x32 cm
10187.

Rufpreis:
2 800 HUF

Czinege Zsolt (1964-): Csendélet. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben a kereten minimális sérüléssel. 65x50 cm
10188.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Czinege Zsolt (1964-): Csendélet borral. Olaj, vászon, jelzett. Dekoratív fakeretben. 50x65 cm
10189.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Csohány Kálmán (1925-1980): 2 db rézkarc. Egyik keretben 6x11, 13x10 cm
10190.

Rufpreis:
3 000 HUF
16

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Akt, 1988. Ceruza, papír, jelzett, kartonra kasírozva, 14x9 cm
10191.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Csurgói Máté Lajos (1931-2001): Radnóti M: Razglednicák 1.. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (2/1), paszpartuban, lapszéli apró foltokkal, 23×24 cm
10192.

Rufpreis:
4 000 HUF

Csulak Elemér (1887-?): Menyecske és legény. Rézkarc, papír. Jelzett. Lap széle sérült, 11,5×9 cm
10193.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF