Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2967761
10314
483
15000
3137657
10315
483
15000
Humayer Erzsébet (1891 - 1923): Virág csendélet. Akvarell, papír, jelzett dekoratív üvegezett sérült keretben. 75x50 cm
3265875
10316
483
60000
Hegyi György (1922-2001): Szentendrei részlet. Olaj, karton, jjl.: Hegyi. 60x80 cm, üvegezett fakeretben.
3267428
10317
483
Húth István (?-1984): Kirándulás Szentendrére. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32x21,5 cm
3267426
10318
483
Húth István (?-1984): Tokaj, Tiszapart. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 33,5x44 cm
3267450
10319
483
9500
Húth István (?-1984): Vízparti táj. Pasztell, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 50x70 cm 3259360
10320
483
Hamza Tibor (1908-1972): Hangulatos táj, 1959. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, 29,5×39 cm
3304636
10321
483
Nicole Haurez (1938-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, karton, jelzett, számozott (91/120), 12x12 cm
3306449
10322
483
Hepp Natália (-): Zenélő duó. Olaj, farost, jelzett, 30x30 cm, üvegezett fakeretben.
3306183
10323
483
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 7/40. 35x24,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 7/40, 35x24,5 cm.
3299950
10324
483
Horkay György (1934-?): Balatonfüredi részlet. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38,5x27 cm
3299939
10325
483
Horkay György (1934-?), 2 db mű egy paszpartuban: Fűrészüzem és Nyüzsgés. Linómetszet, papír. Jelzett a hátoldalán. Fűrészüzem sérült 11x19,5 és 17,5x33 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF