Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

10314.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Humayer Erzsébet (1891 - 1923): Virág csendélet. Akvarell, papír, jelzett dekoratív üvegezett sérült keretben. 75x50 cm
10315.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Hegyi György (1922-2001): Szentendrei részlet. Olaj, karton, jjl.: Hegyi. 60x80 cm, üvegezett fakeretben.
10316.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

Húth István (?-1984): Kirándulás Szentendrére. Tempera, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 32x21,5 cm
10317.

Rufpreis:
12 000 HUF

Húth István (?-1984): Tokaj, Tiszapart. Akvarell, papír, jelzett. Dekoratív, üvegezett fakeretben. 33,5x44 cm
10318.

Rufpreis:
12 000 HUF

Húth István (?-1984): Vízparti táj. Pasztell, karton, jelzett. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben. 50x70 cm
10319.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Hamza Tibor (1908-1972): Hangulatos táj, 1959. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, 29,5×39 cm
10320.

Rufpreis:
5 000 HUF

Nicole Haurez (1938-): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, karton, jelzett, számozott (91/120), 12x12 cm
10321.

Rufpreis:
4 000 HUF

Hepp Natália (-): Zenélő duó. Olaj, farost, jelzett, 30x30 cm, üvegezett fakeretben.
10322.

Rufpreis:
6 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott: 7/40. 35x24,5 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, numbered: 7/40, 35x24,5 cm.
10323.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Horkay György (1934-?): Balatonfüredi részlet. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 38,5x27 cm
10324.

Rufpreis:
4 000 HUF

Horkay György (1934-?), 2 db mű egy paszpartuban: Fűrészüzem és Nyüzsgés. Linómetszet, papír. Jelzett a hátoldalán. Fűrészüzem sérült 11x19,5 és 17,5x33 cm
10325.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF