Halpert Mária (1942-): Dörgicsei táj (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Bal felső sarkában apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, sérült fakeretben. 50×70 cm
Hajdú István (Etienne Hajdu, 1907-1996): Kék szakál hetedik felesége (Bartók), 1978. Szitanyomat, papír. Jelzett. Számozott (96/100). 48x24 cm. Üvegezett fakeretben. / screenprint on paper, signed, numbered (96/100). Framed
Horváth Éva Mónika (1965-): Enteriőr. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 48x102 cm. Fakeretben. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / oil on canvas, signed, framed. ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
Hencze Tamás (1938-2018): Underground, 1971. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott: 20/3. 39×22,5 cm. Lapszéli nagyobb és kisebb szakadással. / serigraphy on paper, signed, numbered: 20/3
Harmann Béla (-), másolat ismeretlen festő után, XX. sz. eleje: Mária a kisdeddel. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív, sérült fakeretben, 93×71 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!