Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Horkay György (1934-?): Sátorhegy (Tokaj környéke). Linómetszet, papír. Jelzett. Paszpartuban. 21,5x31 cm
10326.

Rufpreis:
3 000 HUF

Horkay György (1934-?): Vízpart. Akvarell, papír. Jelzett. Paszpartuban. 33x25 cm
10327.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hollóné Nagy Margit (-): Kalapos hölgy macskával. Vegyes technika, papír. Jelzett. 38,5×28 cm. Üvegezett fakeretben.
10328.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hartung Sándor (1962- ): Gyermekké tettél (József Attila illusztráció). Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (30/9), lap teteje kartonra rögzítve. 12×10 cm
10329.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Atmoszférikus táj (Pásztó?), 1960. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, lap alján kisebb javított szakadással, 31,5×46,5 cm
10330.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Eger városrészlet, háttérben a székesegyházzal. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán további egri utcarészlet rajzzal, lapszéli kisebb szakadással, 35×25 cm
10331.

Rufpreis:
8 000 HUF

Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 7/40 Lapméret 42x30 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 42x30 cm. Photographer Rodolf Hervé was born in Paris, his father was famous photographer Lucien Hervé. This screenprint is part of a series of 12 works depicting the cultural icon of France.
10332.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

H. Tóth Tamás (1958-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 25x20 cm.
10333.

Rufpreis:
6 000 HUF

10334.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Halász Szabó Sándor (1920-1997): Absztrakt formák. Szitanyomat, papír, jelzett művészpéldány (E.A.), 41x29 cm
10335.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

10336.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

10337.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF