Hartung Sándor (1962- ): Gyermekké tettél (József Attila illusztráció). Rézmetszet, papír, jelzett, számozott (30/9), lap teteje kartonra rögzítve. 12×10 cm
Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Atmoszférikus táj (Pásztó?), 1960. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán özvegye igazolásával, lap alján kisebb javított szakadással, 31,5×46,5 cm
Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Eger városrészlet, háttérben a székesegyházzal. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán további egri utcarészlet rajzzal, lapszéli kisebb szakadással, 35×25 cm
Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-torony. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott 7/40 Lapméret 42x30 cm. / Hervé, Rodolf (1957-2000): Eiffel-tower. Screenprint on paper, signed, 42x30 cm. Photographer Rodolf Hervé was born in Paris, his father was famous photographer Lucien Hervé. This screenprint is part of a series of 12 works depicting the cultural icon of France.
H. Tóth Tamás (1958-): Geometrikus kompozíció (cím nélkül.) Szitanyomat, papír. Jelzett. Az 1980-ban 200 példányban megjelent Tér-kapcsolat-lehetőség mappából. 25x20 cm.
Hetényi Tibor (1891-1977): Abszatrakt kompozíció. Olaj, papír, jelzés nélkül, jobb alsó sarkában kissé sérült, paszpartuban, hátoldalán feliratozott, 83x57 cm