Tétel

Rufpreis:

8 000 HUF

Beschreibung:

Hamza Tibor (1908-1967 v. 1972?): Eger városrészlet, háttérben a székesegyházzal. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán további egri utcarészlet rajzzal, lapszéli kisebb szakadással, 35×25 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : ekb