Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3189805
10350
483
2967464
10351
483
2967473
10352
483
3142540
10353
483
17000
Herman Lipót (1884-1972): Szerelmespár és női akt. Színes ceruza, papír, jelezve jobbra lent, üvegezett fakeretben, 17x20 cm
3168912
10354
483
Horváth László (?-?): Városi utcarészlet. Olaj, farost. Jelzett. Kis kopással,. sérült keretben. 30x40 cm
3073730
10355
483
26000
Halász Szabó Sándor (1920-1997): Színes formák. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (23/30), 29x22,5 cm
3213657
10356
483
3400
Hajdú Katalin (1932-): Cyklámen. Színezett rézkarc, papír, jelzett, 29x32 cm
3113632
10357
483
3113629
10358
483
3242629
10359
483
Iván Szilárd (1912-1988): Akt, rézkarc, papír, jelzett, üvegezett keretben, 25,5×10 cm
3303285
10360
483
ifj. Imre István (1950-): Bach. Rézkarc, papír, jelzett. 29x19 cm Üvegezett keretben
3300225
10361
483
V. Iszupov (-), feltehetően ruszin művész, 3 db mű: Erotikus jelenetek női aktokkal, alakokkal és macskával. Vegyes technika, papír. Üvegezett fakeretben. 19x27 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF