Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3299113
10483
483
Molnár Gabriella (1940-): Liget. Rézkarc, papír. Jelzett, számozott (19/100). 29×39 cm. Üvegezett fakeretben. 3298806
10484
483
Mulasics László (1954-2001): Tanulmány: Hang-csou öböl, Hai-ning előtt (ár-apály tényező), 1997. Szitanyomat, papír, jelzett, apró felületi karcolásokkal. Papírra kasírozva. 40x35 cm /
3136653
10485
483
Magén István (1950-): Levél anyámnak. Szitanyomat, litográfia, papír, jelzett, számozott 22/50. 50x39 cm 3279031
10486
483
2200
Molnár Dénes (1947-2000): Szentháromság. Fametszet, papír, jelzett, 14×10 cm, üvegezett fakeretben
3251697
10487
483
34000
Eduardo de Martino (1838-1912): Csónakok a vízparton. Akvarell, papír, jelezve balra lent. 4,5x7,5 cm
2993024
10488
483
42000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Geometrikus kompozíció, 1989. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A. jelzéssel. 45,5x34 cm / serigraphy on paper, signed, artist's proof E.A.
3158763
10489
483
38000
Mengyán András (1945-): Formák logikája. Szitanyomat, papír, jelezve jobbra lent. 34x29 cm 3284193
10490
483
38000
3272387
10491
483
48000
Máriási Masznyik Iván (1928-1997): Koratavasz. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalon Máriási Masznyik Iván autográf feliratával. Fakeretben, 68×56 cm
3251331
10492
483
Molnár C. Pál (1894-1981): Telefonos kisasszony. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
3251327
10493
483
Molnár C. Pál (1894-1981): Egy szakaszjegyet kérek. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
3284635
10494
483
9500
Molnár Z. János (1880-1960): Csendélet. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 39,5x32,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF