Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, 17,5×15 cm
10753.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vértes Marcell (1895-1961): Parkban (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 12,5×16,5 cm
10754.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Vértes Marcell (1895-1961): Pincér (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 12,5×16,5 cm
10755.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Vértes Marcell (1895-1961): A disznó kutya (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 13×16,5 cm
10756.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Vértes Marcell (1895-1961): Női akt ( pipi macabre, erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 16,5×12 cm
10757.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Vértes Marcell (1895-1961): Szerelmi háromszög (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 12,5×16,5 cm
10758.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

Vati József (1927-2017): Halász. Olaj, farost, jelzett, keretben, 40×60 cm
10759.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Varga Ferenc (1928-2019), össz. 11 db mű: Portrék, csoportkompozíciók, női akt, részben 1956-os témájú jelenetek. Klf. technikák, papír vagy vászon, részben jelzett, néhány kevés sérült, 21x30,5 és 64x49 cm közötti méretekben + 2 db kiállítási plakát: "In memoriam 1956", Varga Ferenc, egyik sérült, 42x29,5 cm
10760.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Vasarely Victor (1908-1997): 13 db op-art kompozíció (többségében a zebra motívummal). Nyomat, papír. Részben jelzés nélkül, részben jelzett a nyomaton. Részben körbevágva. 29,5x27,5 cm körüli méretben.
10761.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vidai Brenner Nándor (1903-?): Mulatozók. Rézkarc, papír, jelzett, rézkarc korabeli zsinórfűzésű karton mappába fűzve, kissé sérült mappán "Magyar Rézkarcnyomó Műhely Budapest" címkével, rézkarc szélén apró szakadással, 21×15 cm
10762.

Rufpreis:
4 000 HUF

10763.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

Vincze László (1934-2020): Hölgyek. Akvarell, ceruza, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 10×14 cm
10764.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF