Vértes Marcell (1895-1961): Parkban (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 12,5×16,5 cm
Vértes Marcell (1895-1961): Pincér (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 12,5×16,5 cm
Vértes Marcell (1895-1961): A disznó kutya (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 13×16,5 cm
Vértes Marcell (1895-1961): Női akt ( pipi macabre, erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 16,5×12 cm
Vértes Marcell (1895-1961): Szerelmi háromszög (erotikus-pornográf grafika). Rézkarc, papír, jelzés nélkül. Az 1921-ben 550 példányban megjelent Le pays a mon gout c. mappából, paszpartuban, 12,5×16,5 cm
Varga Ferenc (1928-2019), össz. 11 db mű: Portrék, csoportkompozíciók, női akt, részben 1956-os témájú jelenetek. Klf. technikák, papír vagy vászon, részben jelzett, néhány kevés sérült, 21x30,5 és 64x49 cm közötti méretekben + 2 db kiállítási plakát: "In memoriam 1956", Varga Ferenc, egyik sérült, 42x29,5 cm
Vasarely Victor (1908-1997): 13 db op-art kompozíció (többségében a zebra motívummal). Nyomat, papír. Részben jelzés nélkül, részben jelzett a nyomaton. Részben körbevágva. 29,5x27,5 cm körüli méretben.