Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Kavalkád (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (8/10). 27x22 cm.
10617.

Rufpreis:
2 800 HUF

Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Talány (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzés nélkül. 29x22 cm.
10618.

Rufpreis:
2 400 HUF

Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 47x40 cm
10619.

Rufpreis:
6 000 HUF

10620.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Ruzicskay György (1896-1993): Őszi táj. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán 1950-60 körüli címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 26,5×32 cm
10621.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Remsey Jenő (1885-1970): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 31×31 cm
10622.

Rufpreis:
1 600 HUF

Rudnay Gyula (1878-1957): Naplemente. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5×22,5 cm
10623.

Rufpreis:
5 000 HUF

Remsey Jenő (1885-1970): Erdei út, rézkarc, papír, jelzett, 21×28 cm
10624.

Rufpreis:
4 000 HUF

Simon Balázs (Blaise Simon, 1938-): Hommage a Pátkai. Dombornyomat, papír, jelzett, számozott (41/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 19×17 cm
10625.

Rufpreis:
6 000 HUF

Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x55cm
10626.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Sugár Gábor (1976-): Geometria II. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm
10627.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Uno Svensson (1929-2012), svéd művész: Les reves numérotés, 1997. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (84/150), lap széle kissé foltos, 40x65 cm
10628.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF