Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3191122
10617
483
Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Kavalkád (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzett. Számozott (8/10). 27x22 cm.
3191131
10618
483
Révész Réka (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Talány (cím nélkül). Litográfia, papír. Jelzés nélkül. 29x22 cm.
3200648
10619
483
Rác András (1926-2013): Ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 47x40 cm
3222827
10620
483
3229777
10621
483
28000
Ruzicskay György (1896-1993): Őszi táj. Pasztell, papír, jelezve jobbra lent, hátoldalán 1950-60 körüli címkén feliratozott. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 26,5×32 cm
3228309
10622
483
Remsey Jenő (1885-1970): Faluvége. Rézkarc, papír, jelzett. Kissé foltos. Üvegezett fakeretben, 31×31 cm 3208176
10623
483
Rudnay Gyula (1878-1957): Naplemente. Rézkarc, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5×22,5 cm 3208264
10624
483
Remsey Jenő (1885-1970): Erdei út, rézkarc, papír, jelzett, 21×28 cm
3287562
10625
483
Simon Balázs (Blaise Simon, 1938-): Hommage a Pátkai. Dombornyomat, papír, jelzett, számozott (41/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 19×17 cm 2879486
10626
483
28000
Sárdy Brutus (1892-1970): Tájkép. Olaj, vászon, vakráma nélkül, jelzés nélkül 42x55cm
3273453
10627
483
Sugár Gábor (1976-): Geometria II. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal és a művész bélyegzőjével, 70x50 cm
3286748
10628
483
3800
Uno Svensson (1929-2012), svéd művész: Les reves numérotés, 1997. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (84/150), lap széle kissé foltos, 40x65 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF