Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3095981
10644
483
Somlai Vilma (1938-2007): Táj boglyákkal. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán a művész pecsétjével, 31×41 cm
2468958
10645
483
Stonner Béla (?-?): Lányok népviseletben. Olaj, vászon. Fa keretben, 40×28 cm 3192263
10646
483
26000
Emmerich Schaffran (1883-1962): Csendélet. Olaj, vászon, jelezve balra lent. Sérült. 1980 körüli BÁV címkékkel. Fakeretben, 59×47 cm
3061180
10647
483
38000
3303289
10648
483
Szendrő Miklós: Napraforgós csendélet. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben 46x30 cm
3303449
10649
483
Somló Jenő (1894-): Kőszegi vár. Akvarell, papír, jelzett, 28x21 cm 3306426
10650
483
14000
Siska-Szabó Hajnalka (-): Csendélet. Olaj, karton, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 35,5x49 cm
3299767
10651
483
Sáros András Miklós (1945-): IV. Kun László magyar király. Rézkarc, papír, jelzett, 40×29 cm 3299698
10652
483
Sáros András Miklós (1945-): II. Ulászló magyar király. Rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
3299653
10653
483
Sulyok Gabriella (1939-): I. (Nagy) Lajos király (1342-1382) portréja. Rézkarc, papír. Jelzett. 39,5x29 cm.
3299388
10654
483
Somodi László (1919-1995): Harcban az ellenforradalmárokkal. Rézkarc, papír, jelzett, lap széle sérült, 19×29 cm
3279014
10656
483
Sükösd Éva (1928?) : Erdélyi táj, pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 39,5x28 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF