Müller-Brittnau, Willy (1938-2003): kompozíció (cím nélkül). Szitanyomat, karton, jelezve jobbra lent, paszpartuban, lap bal alsó sarkában apró felületi karccal, 27,5x27,5 cm
Madácsy István (1965-): Gradus. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából. Lap alja vágott.
Markó Erzsébet (1947-): Táj. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéivel. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben, 70×90 cm
Nagy Pál (1934-): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (41/50). lap teteje kartonra kasírozva. Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 21×24,5 cm / Nagy Pál (1934-): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (41/50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 21×24,5 cm
Nolipa István Pál (1907-1986): Vázlatfüzet össz. 9 db rajzzal (Dunakanyar, alakok, portré, gyárépület, stb.), 1950-es évek. Tus, ceruza, szén, papír. 2 db rajz jelzett. Egy lap kijár. 25,5x34,5 cm