Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3215302
10242
483
24000
3281554
10243
483
Futaki Attila (1984-2024): 12 db rajz. Tus, ceruza, papír, jelzés nélkül, 42x29,5 cm 3073236
10244
483
22000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 26,5x39 cm
3062769
10245
483
Fekete Zsolt (1935-2016): Erdélyi városrészlet, 1982. Tus, papír, jelzett, 17,5x25 cm
3073209
10246
483
22000
Frank Magda (1914-1997): Szoborterv zöldben. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (2/40), 40x26,5 cm
3135398
10247
483
500
Formanek Barbara (1976-): Balatonfűzfő, 2003. Litográfia, papír, jelzett, 3/10 számozással, 32×16 cm 3018249
10248
483
Fábián Franciska (1987-): Becsavarodás. Akril, vászon, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 50x70 cm
3270317
10249
483
Frank Frigyes (1890-1976): Arckép. Nyomat, papír. Jelzett. 29x20 cm. Üvegezett fakeretben.
3304623
10250
483
28000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Szín és forma variációk. Akvarell, tus, papír. Hátoldalán feliratozott és Pápai Antal műgyűjtő címkéjével és szignójával. 12x61 cm / watercolour and ink on paper, signed on the reverse
3300468
10251
483
24000
Fazekas Magdolna (1933-): Csendélet virággal. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével és autográf felirattal. Fakeretben. 50×65 cm
3298710
10252
483
Oles Figol (1961-), ukrán festő: Bölcsek köve. Vegyes technika, farost. Jelzett. Kissé sérült. 50x70 cm 3271713
10253
483
Frank Magda (1914-1997): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (6/40), Lapméret 35x50 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF