Almási Gyula Béla (1908-1976): Tihany, 1934. Pasztell, papír, jelezve balra lent, papírra kasírozva, jobbra lent Almási Gyula Béla autográf ajándékozási soraival 1935-ből. 18x22,5 cm
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Kalapos hölgy portréja. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. Kisebb sérülésekkel. 150×120 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Lady in hat. Oil on canvas, signed upper right. With minor damages. 150×120 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Aczél Ilona (1929-2000), össz. 6 db mű: Alakok, 1977. Golyóstoll, akvarell, ceruza, papír, egyik jelzett, 4 db datált (1977). Részben lapszéli apró szakadásokkal. 27x22 és 30x22 cm közötti méretekben.
Aczél Ilona (1929-2000), össz. 4 db mű: Alakok, csendélet, zenészek. Tus, filctoll, ceruza, papír. Egyik jelzett, datált (1974) és Aczél Ilona autográf soraival. Egy másik kétoldalas. 30x21 cm körüli méretekben.