Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Józsa János (1936-2016): Kollégium. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben, 10x15 cm
10374.

Rufpreis:
2 800 HUF

Jelinek Lajos (-): Tündöklés (röpülő páva). Tus, papír, jelzett, törésnyommal, lap hátoldalán paszpartuzás nyomaival ragasztószalaggal, 35×50 cm
10375.

Rufpreis:
5 000 HUF

Juris Ibolya (1923-1997): Peking, 1958. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 30×26 cm
10376.

Rufpreis:
4 000 HUF

Juris Ibolya (1923-1997): Pireus (Pireusz). Vegyes technika, papír, jelzett, 22,5×32 cm
10377.

Rufpreis:
4 000 HUF

Jurida Károly (1935-2009): Önéletrajz, 1983. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (5/20). Paszpartuban. 23x37 cm
10378.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Kozma György (1954-): Strandon (cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelezve balra lent, 21x29,5 cm
10379.

Rufpreis:
4 000 HUF

Radivoje Knez (1923-1992): Hommage a Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (41/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 26×25 cm
10380.

Rufpreis:
6 000 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (41/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 24,5×19 cm
10381.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (7/10). Üvegezett fakeretben. 40×27 cm
10382.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kádár György (1912-2002): Virágok-diók. Linómetszet, dombornyomás, papír, jelzett, első nyomat, 35x25 cm
10383.

Rufpreis:
4 000 HUF

10384.

Rufpreis:
2 800 HUF

Kardos János (1946-2018): Gesztusok, 1986. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 57x76 cm
10385.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF