Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3306412
10374
483
Józsa János (1936-2016): Kollégium. Rézkarc, papír. Jelzett a karcon. Üvegezett fakeretben, 10x15 cm 3299376
10375
483
Jelinek Lajos (-): Tündöklés (röpülő páva). Tus, papír, jelzett, törésnyommal, lap hátoldalán paszpartuzás nyomaival ragasztószalaggal, 35×50 cm 3298701
10376
483
Juris Ibolya (1923-1997): Peking, 1958. Vegyes technika, papír, jelzett, paszpartuban, 30×26 cm 3298699
10377
483
Juris Ibolya (1923-1997): Pireus (Pireusz). Vegyes technika, papír, jelzett, 22,5×32 cm
3211895
10378
483
4200
Jurida Károly (1935-2009): Önéletrajz, 1983. Fametszet, papír. Jelzett. Számozott (5/20). Paszpartuban. 23x37 cm
3289127
10379
483
Kozma György (1954-): Strandon (cím nélkül). Akvarell, tus, papír, jelezve balra lent, 21x29,5 cm
3287551
10380
483
Radivoje Knez (1923-1992): Hommage a Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (41/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 26×25 cm
3287545
10381
483
Joseph Kádár (1936-2019): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (41/50). Az 1987-ben megjelent Hommage a Patkai mappából. 24,5×19 cm 3276061
10382
483
28000
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (7/10). Üvegezett fakeretben. 40×27 cm
3290516
10383
483
Kádár György (1912-2002): Virágok-diók. Linómetszet, dombornyomás, papír, jelzett, első nyomat, 35x25 cm 3265569
10384
483
3283833
10385
483
Kardos János (1946-2018): Gesztusok, 1986. Vegyes technika, papír. Jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 57x76 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF