Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Imre István (1918-1983): Asztali csendélet. Színezett rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap széle foltos, 39×29,5 cm
10362.

Rufpreis:
3 000 HUF

10363.

Rufpreis:
8 000 HUF

10364.

Rufpreis:
10 000 HUF

10365.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Iványi Katalin (1924-2009) Alakok. Olaj, papír, jelzett 16,5x23 cm Keretben
10366.

Rufpreis:
12 000 HUF

Istókovits Kálmán (1898-1990): Pecázók. Rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben, 27,5×32,5 cm
10367.

Rufpreis:
2 000 HUF

10368.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

10369.

Rufpreis:
10 000 HUF

Imre István (1918-1983): Dunapart (Budapest). Rézkarc, papír, jelzett, kartonra kasírozva, lap alja kissé foltos, 29×24,5 cm
10370.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

ifj. Imre István (1950-): Erdőben. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (43/100). 29x19 cm
10371.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Jakuba János (1909-1974): Legeltetés. Olaj, farost, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Fakeretben. 60×80 cm
10372.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Jakab Imre (1937-): Gesztusok (cím nélkül). Rézkarc, papír, jelzett, 11,5x16,5 cm
10373.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF