Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3282315
10495
483
42000
Méder Ilona (1903-1988), kolozsvári festőnő: Csendélet. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 57x44 cm.
3245183
10496
483
Merényi Rudolf (1893-1957): Női portré. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Sérült. Dekoratív, üvegezett fakeretben, 22×15,5 cm
3251308
10497
483
Molnár C. Pál (1894-1981): Bál után. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
3251302
10498
483
Molnár C. Pál (1894-1981): Rendőr. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
3251305
10499
483
Molnár C. Pál (1894-1981): Úszómester. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Ferenczy Galéria kiadása, 1999 (Újságrajzai és könyvillusztrációi c. mappából). Lapméret: 42x29,5 cm
3243552
10500
483
15000
Mogyoró István (1941-): Berni pásztorkutya. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x50 cm
3243560
10501
483
15000
Mogyoró István (1941-): Fürdőző női akt. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 65x45 cm
3091146
10502
483
Vaszile (Vasile?) Muresan (?-): Erdélyi utca. Olaj, vászon. Jelzett. Dekoratív fakeretben, 50×50 cm. 2664292
10503
483
14000
3073311
10504
483
38000
3111767
10505
483
55000
3251571
10506
483
Magyar István (1949-2023): Madár, 1992. Akvarell, papír, jelzett. 52,5x52,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF