Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2927916
10765
483
Vidéky Brigitta (1911 - 2017) Nő enteriőrben akvarell, papír, jelzett,. 33,5x20 cm
3202826
10766
483
Váczi Lajos: Töredezett dorozsmai szélmalom. Tempera, olaj, 37x50 cm 3209753
10767
483
3209756
10768
483
Victor Vasarely (1908-1997): Geometrikus kompozíció. Ofszet nyomat, papír, 22,5×18 cm
3287891
10769
483
Victor Vasarely (1908-1997): Önarckép. Szitanyomat, papír. Jelzett a nyomaton. 24x18 cm / Victor Vasarely (1908-1997): Self-portrait. Serigraphy on paper. Signed on the serigraphy. 24x18 cm. 3287878
10770
483
Vaszary János (1867-1939): Fekvő női akt. Nyomat, papír, jelzés nélkül. Hajtásnyomokkal. Lapszéli egészen apró szakadásokkal. 35x50 cm 3287877
10771
483
Vaszary János (1867-1939): Nyújtózkodó női akt. Nyomat, papír, jelzett a nyomaton. Hajtásnyomokkal. Lapszéli egészen apró szakadásokkal. 50x35 cm 3287579
10772
483
Vincze Balázs (1947-2008): Kompozíció. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (41/50). Az 1987-ben megjelent Hommage á Patkai mappából. 19×14,5 cm 3287085
10773
483
Varga Mátyás (1910-2002): Vörös sziget. Rézkarc, papír, jelzett, lap szélén törsényomokkal és apró felületi sérüléssel, 29,5×24,5 cm
3280399
10774
483
Varga László (-): Viharban, 1990. Vegyes technika, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben. 26,5x25,5 cm
3145143
10775
483
Véssey Gábor (1948-): Paestum, 2000. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, 18×19 cm
3290685
10776
483
3200
Varga Mátyás (1910-2002): Nagytétény. Linómetszet, papír, jelzett, 40x61 cm. Lap szélén kisebb szakadással Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF