Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3286175
10777
483
Vig György (George Vig) (?-): Önarckép, 2005. Olaj, papír. Jelzett. 64×44,5 cm.
3286166
10778
483
Vig György (George Vig) (?-): Maszk. Olaj, karton. Jelzett. 50×50 cm.
3286160
10779
483
Vig György (George Vig) (?-): Új virágcsendélet. Olaj, papír. Jelzett. 59,5×42 cm.
3285812
10780
483
24000
Várkonyi János (1947-): Domboldali házak, 1998. Olaj, farost. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 19×50 cm 3286079
10781
483
3800
Vasarely Victor (1908-1997): Paura. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x33 cm.
3286077
10782
483
3800
Vasarely Victor (1908-1997): Hatsoeg. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x37 cm.
3286075
10783
483
3800
Vasarely Victor (1908-1997): Onnca. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve. 37x37 cm
3283773
10784
483
Tommy Vig (1938-): Ragadós. Vegyes technika, kollázs, applikációk, karton, jelzett a hátoldalán. Üvegezett dobozban. 38x50x15 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK 3283828
10785
483
Tommy Vig (1938-): Gépesített tűzmadár. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 38x28 cm
3283782
10786
483
Tommy Vig (1938-): Hajrá, magyarok (2016)! Vegyes technika, kollázs, applikációk, karton. Jelezve középen jobbra lent. Üvegezett dobozban. 49x59x7 cm 3290959
10787
483
22000
Wahorn András (1953-): Man. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. 7,5x7,5 cm. Üvegezett fakeretben. / pencil on paper, unsigned, framed 3290375
10788
483
19000
Zórád Géza (1896-1959): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 40x60 cm. Fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF