Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Vig György (George Vig) (?-): Önarckép, 2005. Olaj, papír. Jelzett. 64×44,5 cm.
10777.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vig György (George Vig) (?-): Maszk. Olaj, karton. Jelzett. 50×50 cm.
10778.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Vig György (George Vig) (?-): Új virágcsendélet. Olaj, papír. Jelzett. 59,5×42 cm.
10779.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Várkonyi János (1947-): Domboldali házak, 1998. Olaj, farost. Jelzett. A hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben, 19×50 cm
10780.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Vasarely Victor (1908-1997): Paura. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x33 cm.
10781.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Vasarely Victor (1908-1997): Hatsoeg. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve, karton széle kissé foltos. 37x37 cm.
10782.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Vasarely Victor (1908-1997): Onnca. Ofszet nyomat, papír. Jelzett a nyomat alatt nyomtatva. Sarkaiban kartonra rögzítve. 37x37 cm
10783.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

Tommy Vig (1938-): Ragadós. Vegyes technika, kollázs, applikációk, karton, jelzett a hátoldalán. Üvegezett dobozban. 38x50x15 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK
10784.

Rufpreis:
8 000 HUF

Tommy Vig (1938-): Gépesített tűzmadár. Vegyes technika, papír, jelzett a hátoldalán. Üvegezett fakeretben. 38x28 cm
10785.

Rufpreis:
10 000 HUF

Tommy Vig (1938-): Hajrá, magyarok (2016)! Vegyes technika, kollázs, applikációk, karton. Jelezve középen jobbra lent. Üvegezett dobozban. 49x59x7 cm
10786.

Rufpreis:
8 000 HUF

Wahorn András (1953-): Man. Ceruza, papír. Jelzés nélkül. 7,5x7,5 cm. Üvegezett fakeretben. / pencil on paper, unsigned, framed
10787.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Zórád Géza (1896-1959): Csendélet. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. 40x60 cm. Fakeretben.
10788.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF