Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Zubor Rezső (?-?): Madonna. Olaj,vászon, Jelzett. Sérült fakeretben. 50x39 cm
10741.

Rufpreis:
4 000 HUF

10742.

Rufpreis:
4 000 HUF

10743.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Vágfalvi Ottó (1925-2015): Veszprémi vár. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával, dekoratív fakeretben, 35×50 cm
10744.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

10745.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

10746.

Rufpreis:
3 000 HUF

10747.

Rufpreis:
3 000 HUF

Vágfalvi Ottó (1925-2015): "Hajnal" (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával. Dekoratív fakeretben, 38,5×60 cm
10748.

Rufpreis:
38 000 HUF
102,98
118,75

Véssey Gábor (1948-): Ex libris V.G., 2002. Litográfia, papír, jelzett, próbanyomat 1/3 számozással, 19,5×15 cm
10749.

Rufpreis:
1 000 HUF

Vigh István (1936-): Japánakác a szarvasi arborétumból. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XV/III számozással. Üvegezett fakeretben. 39,5x29,5 cm
10750.

Rufpreis:
1 800 HUF

10751.

Rufpreis:
3 000 HUF

10752.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF