Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3287565
10471
483
Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (41-50). Az 1987-ben megjelent Hommage á Patkai mappából. 25×32 cm / Eugene van Lamsweerde (1930-): Hommage á Pátkai. Serigraphy on paper, signed and numbered (41-50). From the album Hommage a Patkai, published in 1987. 25×32 cm 3287922
10472
483
Ligeti Antal (1823-1889): Táj. Ceruza, papír, pecséttel jelzett, lapon apró foltokkalm paszpartuban, 20×28 cm
3282978
10473
483
3283956
10474
483
Lajos Ferenc (1912-1998): Mesevár. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban, 14,5×31,5 cm
2968216
10475
483
30000
3023774
10476
483
Lunczer Anikó (1942-): Fa. Linómetszet, papír, jelzett, foltos, sérült, vetemedett. Paszpartuban, 30×41 cm 3136043
10477
483
5500
Legány Zoltán (1911-1993): Balatonlelle, 1958. Akvarell, papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 21×30,5 cm 3094525
10478
483
19000
Almery Lobel-Riche (1877-1950): Táncosnők. Akvatinta, papír, jelzett, számozott (173). Üvegezett, dekoratív, fakeretben. 50x40 cm / Almery Lobel-Riche (1877-1950), Swiss-French artist: Dancers. Aquatint on paper, signed, numbered (173). Framed. 50x40 cm. 3288448
10479
483
Marich Géza (1913-1985): Erdei tó. Színezett rézkarc, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben, 29×37 cm
3303729
10480
483
55000
Mérő István (1888-1960): Lány napfényes udvaron. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben. 33x28 cm. 3306200
10481
483
40000
Mark (Márkus), Anna (1928-): Konstruktív kompozíció, 1990. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (19/40). 45,5x34 cm
3300125
10482
483
3800
Mátrai Vilmos (1877-?): Aranykakas utca (Tabán), rézkarc, papír, jelzett, üvegezett fakeretben,17×23 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF