Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3043121
10605
483
Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 38x23 cm
3186682
10606
483
Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Hajtásnyommal. 59,5x40 cm
3223921
10607
483
Rippl-Rónai József (1861-1927): Asztalosok, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 22×15,5 cm 3303724
10608
483
Reich Gábor (1951-): Tájkép (Japán) Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 29x39 cm 3299765
10609
483
Raszler Károly (1925-2005): Zsigmond magyar király 1387-1437, rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
3244278
10610
483
28000
3245471
10611
483
Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Csontleves" és "Tetováló szalon nyílt Budapesten" (erotikus karikatúra). Tus, papír, mindkettő jelzett. Egyik hátoldalán "Ludas Hírlap", másik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" felirattal. 30x21,5 cm. 3259330
10612
483
7500
Rauscher Lajos (1845-1914), 3 db rajz: Fej tanulmányok. Ceruza, szén, papír. Egyik jelzett és datált (Ludwig Rauscher 1859). Kissé foltos. 47x36,5, 45x36,5 és 29,5x27 cm 3257884
10613
483
Rozanits Tibor (1931-): Münnich Ferenc. Rézkarc, papír. Jelzett, 29x20 cm
3271634
10614
483
Radnai József (1896-1963): Aratás, 1962. Tus, papír, jelzett, 17x23,5 cm
3245466
10615
483
Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Olcsó nyári program" és "Velős pánsíp". Tus, papír, mindkettő jelzett. Egyik hátoldalán "Magyar N. elfogadva", másik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" felirattal. 30x21 cm. 2942683
10616
483
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF