Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Rác András (1926-2013): Szentendrei motívumok. Szitanyomat, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 38x23 cm
10605.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rác András (1926-2013): Szentendrei ikon. Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. Hajtásnyommal. 59,5x40 cm
10606.

Rufpreis:
5 000 HUF

Rippl-Rónai József (1861-1927): Asztalosok, cinkográfia, papír, jelzett a cinkográfián, paszpartuban, 22×15,5 cm
10607.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Reich Gábor (1951-): Tájkép (Japán) Rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett keretben 29x39 cm
10608.

Rufpreis:
4 000 HUF
19

Raszler Károly (1925-2005): Zsigmond magyar király 1387-1437, rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10609.

Rufpreis:
3 000 HUF

10610.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Csontleves" és "Tetováló szalon nyílt Budapesten" (erotikus karikatúra). Tus, papír, mindkettő jelzett. Egyik hátoldalán "Ludas Hírlap", másik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" felirattal. 30x21,5 cm.
10611.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Rauscher Lajos (1845-1914), 3 db rajz: Fej tanulmányok. Ceruza, szén, papír. Egyik jelzett és datált (Ludwig Rauscher 1859). Kissé foltos. 47x36,5, 45x36,5 és 29,5x27 cm
10612.

Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
23,44

Rozanits Tibor (1931-): Münnich Ferenc. Rézkarc, papír. Jelzett, 29x20 cm
10613.

Rufpreis:
2 000 HUF

Radnai József (1896-1963): Aratás, 1962. Tus, papír, jelzett, 17x23,5 cm
10614.

Rufpreis:
3 000 HUF

Rau Tibor (1934-2009), 2 db karikatúra: "Olcsó nyári program" és "Velős pánsíp". Tus, papír, mindkettő jelzett. Egyik hátoldalán "Magyar N. elfogadva", másik hátoldalán "Ludas Matyi (...)" felirattal. 30x21 cm.
10615.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10616.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF