Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3220354
10593
483
75000
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1943-): Tőke. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Reprodukálva: Feledy Balázs: Rádóczy Gyarmathy Gábor. Bp., 2006, Körmendi. (100. sztl. oldal). 70×50,5 cm / oil on canvas, signed, reproduced in the book Feledy Balázs: Rádóczy Gyarmathy Gábor. Bp., 2006, Körmendi.
3285766
10594
483
Rékassy Eszter (1966-): Rialto (Velence). Színes rézkarc, papír, jelzett, próbanyomat, 10,5×21 cm 3285729
10595
483
Reményi Géza: (XX. sz. első fele): Téli táj. Olaj, vászon, jelezve jobbra lent. Fakeretben, 65,5×100,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE!
3284121
10596
483
4200
Rádóczy Gyarmathy Gábor (1940-): Béke. Színes rézkarc, papír. Jelzett. Üvegezett fakeretben, 58,5×49 cm
3283455
10597
483
Rab-Kováts Éva (1943-): Római-part, 1994. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett, dekoratív fakeretben. 22,5x32,5 cm
3268274
10598
483
Rónai Géza (1886 - 1944): Napozó akt. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett keretben 26x22 cm
3259304
10599
483
Rauscher Lajos (1845-1914), 2 db rajz: Fej tanumányok. Ceruza, papír. Egyik jelzett. Kissé foltos. 36x22,5 és 47x36,5 cm 3160436
10600
483
40000
3119466
10601
483
Rác András (1926-2013): Város (mozaikterv). Szén, papír, jelzés nélkül. Proveniencia: A művész hagyatéka. 33x56 cm Szélén gyűrődéssel
2982898
10602
483
3137653
10603
483
28000
3082818
10604
483
4400
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF