Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/10). 27x27 cm
10447.

Rufpreis:
12 000 HUF

Kőrösi Papp Kálmán (1940): Papagáj, 1995. Színes tus, papír, jelezve balra lent. Plexiüvegezett keretben. 63,5x43,5 cm
10448.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Utolsó ábrándok - Meliódiák", klisé, papír, kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 16,5x11 cm
10449.

Rufpreis:
1 200 HUF

cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Sirató", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 14x9 cm
10450.

Rufpreis:
1 200 HUF

Joseph Kádár (1936-2019): L'Horizontalisme, 1995. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./9. számozással. 21x85 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof E.A./9.
10451.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./ 7/10. számozással. 14x28 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof
10452.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Kolozsváry Zsigmond (1899-1983): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100),
10453.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

10454.

Rufpreis:
12 000 HUF

Ledniczky Zoltán (-): Margitsziget, 1955. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x22,5 cm
10455.

Rufpreis:
2 000 HUF

Legány Zoltán (1911-1993): Lovran, 1974. Akvarell, tus,00 papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 29×20,5 cm
10456.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ligeti Miklós (1982-): Dervis, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm
10457.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

10458.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF