Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3276274
10447
483
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/10). 27x27 cm
3276835
10448
483
40000
Kőrösi Papp Kálmán (1940): Papagáj, 1995. Színes tus, papír, jelezve balra lent. Plexiüvegezett keretben. 63,5x43,5 cm
3122589
10449
483
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Utolsó ábrándok - Meliódiák", klisé, papír, kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 16,5x11 cm
3122622
10450
483
cca 1908 Kozma Lajos (1884-1948): "Sirató", klisé, papír kartonra kasírozva, jelzett a dúcon, körbevágott, 14x9 cm
3215354
10451
483
28000
Joseph Kádár (1936-2019): L'Horizontalisme, 1995. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./9. számozással. 21x85 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof E.A./9.
3271720
10452
483
24000
Joseph Kádár (1936-2019): Kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett. Művészpéldány E.A./ 7/10. számozással. 14x28 cm / screenprint on paper, signed, artist's proof
3093271
10453
483
48000
Kolozsváry Zsigmond (1899-1983): Geometrikus kompozíció. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (49/100). 44×28 cm / screenprint on paper, signed, numbered (49/100),
3010674
10454
483
3109530
10455
483
Ledniczky Zoltán (-): Margitsziget, 1955. Akvarell, papír, jelzett. Üvegezett fakeretben. 15x22,5 cm
3304616
10456
483
5500
Legány Zoltán (1911-1993): Lovran, 1974. Akvarell, tus,00 papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 29×20,5 cm
3304618
10457
483
3200
Ligeti Miklós (1982-): Dervis, 2001. Akvarell, tus, papír, jelzett, egyedi darab. 49x19,5 cm
3304620
10458
483
Ligeti Miklós (1982-): Bon jour, Monsieur Kondor. Lavírozott tus, karton, jelzés nélkül. 20,55x42 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF