5 500 HUF
14,91 EUR, 17,19 USD
Legány Zoltán (1911-1993): Lovran, 1974. Akvarell, tus,00 papír, jelzett, kartonra kasírozva. Feltehetően kiállítva: Magyar Építőművészek Szövetsége, egyéni gyűjteményes kiállítás, 1989. 29×20,5 cm