Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3306177
10435
483
Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, 20/50 számozással. 12,5x19 cm 3306340
10436
483
Körösfői Kriesch Aladár (1863-1920): Júlia szép leány, litográfia, hajtott, szakadásokkal, két oldal, 29×21 cm 3301112
10437
483
Kovács Péter Balázs (1955-): Variation I. Vegyes technika, papír, jelzett, számozott: 5/1. Plexiüvegezett fakeretben. 15x12 cm
3300457
10438
483
Kiss Farkas Imre (?-?), működött 1920-40 körül: Szénaboglyák. Olaj, rétegelt falemez. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 46,5×60,5 cm 3300126
10439
483
14000
Kovács Tamás (1942-1999): Északi történet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (80/100). Üvegezett fakeretben, 21×25,5 cm 3299860
10440
483
Koppány Frigyes (?-?): Budapesti háztetők, 1978. Ceruza papír, jelzett, paszpartuban. 16x26 cm
3299753
10441
483
Kovács Tamás (1942-1999): Károly Róbert 1308-1342. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm 3299740
10442
483
Kovács Imre (1944-): Mária Terézia. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
3299344
10443
483
Koppány Frigyes (?-?): Csillag, 1979. Filctoll, karton, jelzett, törésnyomokkal. 37,5x25 cm
3299347
10444
483
Koppány Frigyes (?-?): Hegy, várral, 1981. Filctoll, karton, jelzett. 28x37,5 cm
3287715
10445
483
28000
Kilár István (1935-): Maradványok. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. Számozott: 10/75. Paszpartuban. 25×25 cm
3289143
10446
483
Kozma György (1954-): Társaság (cím nélkül). Tus, papír, jelezve jobbra lent, lap alján apró folttal, 32x22 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF