Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Joseph Kádár (1936-2019): Dualista kompozíció, 1987. Szitanyomat, papír, jelzett, 20/50 számozással. 12,5x19 cm
10435.

Rufpreis:
10 000 HUF

Körösfői Kriesch Aladár (1863-1920): Júlia szép leány, litográfia, hajtott, szakadásokkal, két oldal, 29×21 cm
10436.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kovács Péter Balázs (1955-): Variation I. Vegyes technika, papír, jelzett, számozott: 5/1. Plexiüvegezett fakeretben. 15x12 cm
10437.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kiss Farkas Imre (?-?), működött 1920-40 körül: Szénaboglyák. Olaj, rétegelt falemez. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 46,5×60,5 cm
10438.

Rufpreis:
6 000 HUF

Kovács Tamás (1942-1999): Északi történet. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (80/100). Üvegezett fakeretben, 21×25,5 cm
10439.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Koppány Frigyes (?-?): Budapesti háztetők, 1978. Ceruza papír, jelzett, paszpartuban. 16x26 cm
10440.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kovács Tamás (1942-1999): Károly Róbert 1308-1342. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10441.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kovács Imre (1944-): Mária Terézia. Rézkarc, papír, jelzett, 39,5×29 cm
10442.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koppány Frigyes (?-?): Csillag, 1979. Filctoll, karton, jelzett, törésnyomokkal. 37,5x25 cm
10443.

Rufpreis:
3 000 HUF

Koppány Frigyes (?-?): Hegy, várral, 1981. Filctoll, karton, jelzett. 28x37,5 cm
10444.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kilár István (1935-): Maradványok. Színes rézkarc, akvatinta, papír, jelzett. Számozott: 10/75. Paszpartuban. 25×25 cm
10445.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kozma György (1954-): Társaság (cím nélkül). Tus, papír, jelezve jobbra lent, lap alján apró folttal, 32x22 cm
10446.

Rufpreis:
4 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF