Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3145769
10410
483
2200
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 14x14 cm
3145774
10411
483
2200
Koppány Frigyes (?-?): Zászlók, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
3145768
10412
483
2200
Koppány Frigyes (?-?): Geometrikus formák, 1982. Filctoll, papír, jelzett, kartonra kasírozva. 12x12 cm
3209420
10413
483
Kórusz József (1927-2010): Dunapart tehenekkel. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (75/100). Dekoratív, üvegezett fakeretben, 27x39,5 cm
3208813
10414
483
Kéry (Kéri) Bálint Bence (1969-): Csoportkép (olvashatatlan címmel). Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3208866
10415
483
Kovács Péter Balázs (1955-): Conference. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 23x29 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3208874
10416
483
Kótai Tamás (1959-): Rajz. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3208784
10417
483
Kalmár István (1949-): Négy. Lito-ofszet, papír, jelzett, számozott (119/200), 29x23 cm. A 2001-ben megjelent In passing/Menet közben c. mappából.
3208174
10418
483
3200
3138443
10419
483
Kőmíves István (1949-2007): Töredék. Litográfia, papír, jelzett, 10/1 számozással. 20,5x27,5 cm 3252129
10420
483
30000
Kovács Orsolya Égből pottyant mesék illusztráció II. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 43x31 cm
3252126
10421
483
30000
Kovács Orsolya: Égből pottyant mesék illusztráció I. Vegyes technika, papír, jelzett, üvegezett keretben. 43x31 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF