Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Gedő Lipót (1887-1952): Macskazene, litográfia, papír, jelzett a litográfián, hajtott, paszpartuban, 19×29 cm
10278.

Rufpreis:
3 000 HUF

Asa Gustafsson: Csendélet. Olaj, papír. 48x54 cm Üvegezett keretben, hátoldalán a művész dedikálásával
10279.

Rufpreis:
6 000 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): A debreceni Református Kollégium épülete, fametszet, papír, jelzett a metszeten, 13×12 cm
10280.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

Gy. Molnár István (1933-2010): Nyisztor György. Rézkarc, papír, jelzett. 29,5x19,5 cm
10281.

Rufpreis:
2 000 HUF

Gönczi Béla (1934- ): A műszerfalnál. Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli ragasztásnyomokkal, 20x29 cm
10282.

Rufpreis:
1 400 HUF

10283.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gonda Margit (?-): Tájkép. Akvarell, papír, dekoratív keretben 31x49 cm
10284.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Gyémánt László (1935-): Női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány E.A./Ex. jelzéssel. Lapméret: 49x65 cm néhány centis, képet nem érő törésnyommal / Screenprint on paper, signed, artist's proof.
10285.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Győri István (1957 - ): Az erdő misztériuma (cím nélkül). Pasztell, karton, jelzett, 100×70 cm
10286.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10287.

Rufpreis:
2 000 HUF

10288.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10289.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF