Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Farkasházy Miklós (1895-1964): Sétáló a dombok között. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 41×29,5 cm
10266.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

Gulyás Dénes (1927-2003): Csendélet, 1962. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Gulyás Dénes autográf feliratával, paszpartuban, 33x46 cm.
10267.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 50x65 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed
10268.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Győri István (1957 - ): Gesztusok (cím nélkül), 2012. Akvarell, karton, jelzett, 100×70 cm
10269.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Göcsey József (1957-): Amalfi. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 40x60 cm
10270.

Rufpreis:
8 000 HUF

Gulyás Dénes (1927-2003): Tűzijáték a Parlamentnél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
10271.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

10272.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10273.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Kun Sarolta (1990-): Mélység, vegyes technika, papír, jelzett, 40×30 cm
10274.

Rufpreis:
10 000 HUF

10275.

Rufpreis:
2 800 HUF

10276.

Rufpreis:
2 800 HUF

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Városkép, fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 13×10 cm
10277.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF