Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3208223
10266
483
40000
Farkasházy Miklós (1895-1964): Sétáló a dombok között. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 41×29,5 cm
3291374
10267
483
Gulyás Dénes (1927-2003): Csendélet, 1962. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Gulyás Dénes autográf feliratával, paszpartuban, 33x46 cm. 3280078
10268
483
24000
Gyémánt László (1935-): Ülő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett. 50x65 cm. Üvegezett fakeretben. / Screenprint on paper, signed. Framed
3272502
10269
483
Győri István (1957 - ): Gesztusok (cím nélkül), 2012. Akvarell, karton, jelzett, 100×70 cm 3284583
10270
483
Göcsey József (1957-): Amalfi. Olaj, farost, jelzett. Fakeretben. 40x60 cm 3156396
10271
483
90000
Gulyás Dénes (1927-2003): Tűzijáték a Parlamentnél. Olaj, farost, jelzett, keretben, 60×80 cm
3227857
10272
483
19000
Gábor József (Gajó, 1959-): "Ad astra", 2011. Olaj, farost. Jelezve jobbra lent. Felső sarkaiban kisebb sérülésekkel. Fakeretben. 53x34 cm.
3073747
10273
483
28000
Gyémánt László (1935-): Fekvő női akt. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). 49x65 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
3307661
10274
483
Kun Sarolta (1990-): Mélység, vegyes technika, papír, jelzett, 40×30 cm 3013589
10275
483
2888589
10276
483
Stefan Grecu (?-?): Virágcsendélet. Pasztell, tus, papír, jelzett, paszpartuban, 20x10 cm
3223909
10277
483
3200
Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Városkép, fametszet, papír, jelzett a metszeten, paszpartuban, 13×10 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF