Gulyás Dénes (1927-2003): Csendélet, 1962. Akvarell, papír, jelzett, h... https://www.darabanth.com/de/483-Fernauktion/483.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Gulyas-Denes-1927-2003-Csendelet-1962-Akvarell-papir-jelzett-hatoldalan-Gulyas-Denes~II3291374
3291374
10267
483
Beschreibung: Gulyás Dénes (1927-2003): Csendélet, 1962. Akvarell, papír, jelzett, hátoldalán Gulyás Dénes autográf feliratával, paszpartuban, 33x46 cm.