Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3134625
10532
483
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdő ősszel. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 8x13,5 cm
3134606
10533
483
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Kanyargó út. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 17,5x11,5 cm 3191112
10534
483
Németh Lajos (XX. sz. vége/XXI. sz. eleje): Krisztus kereszt az erdőn. Olaj, farost. Jelzett. 50x40 cm. Dekoratív fakeretben.
3186700
10535
483
Novák Lajos (1927-1989): Beszélgetők a város szélén, 1956. Szén, papír, jelzett, paszpartuban, 25,5×35,5 cm
3130336
10536
483
Nagy Ferenc (1892-1970): Gyerektársaság kutyával. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent, 20×32 cm
3112357
10537
483
3112361
10538
483
3200
3112378
10539
483
2739382
10540
483
2739435
10541
483
4600
2903135
10542
483
Nagy Lajos (1956-): Álló akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
3244382
10543
483
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Vízparti fák. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 11x5,5 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF