Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Az út. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 8x6 cm
10544.

Rufpreis:
1 600 HUF

Nikmond Beáta (1938-): Napfény (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett. 50x35 cm
10545.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
10546.

Rufpreis:
1 200 HUF

10547.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

10548.

Rufpreis:
1 600 HUF

10549.

Rufpreis:
1 600 HUF

10550.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10551.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Scoliosis. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 55x46 cm. / oil on canvas, signed lower right and on the reverse
10552.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

10553.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10554.

Rufpreis:
34 000 HUF
92,14
106,25

Oldal István (1828-1916): Ebédszünet, 1906. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 32,5x44,5 cm. Dekoratív fakeretben.
10555.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF