Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3244378
10544
483
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Az út. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. Üveg mögött. 8x6 cm
2378608
10545
483
24000
Nikmond Beáta (1938-): Napfény (cím nélkül). Vegyes technika, papír, jelzett. 50x35 cm
2903138
10546
483
Nagy Lajos (1956-): Ülő akt. Szén, papír, jelzés nélkül. 61x42,5 cm
3095959
10547
483
11000
3079563
10548
483
3079557
10549
483
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Erdei ösvény. Akvarell, papír. Jelezve jobbra lent. 29x16,5 cm
3001145
10550
483
70000
2848236
10551
483
50000
3144875
10552
483
70000
Nagy (Boglárka) Alíz (2001-): Scoliosis. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent, a hátoldalán autográf felirattal. 55x46 cm. / oil on canvas, signed lower right and on the reverse
2971851
10553
483
19000
Nolipa István Pál (1907-1986): 1946. május 1. Budapesten. Pasztell, papír. Jelezve jobbra lent. Sarkaiban papírra rögzítve. 24,5x33 cm
2971866
10554
483
34000
Nolipa István Pál (1907-1986): Nyári cukrászda (Budapest?), 1963. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal. Jobb alsó sarkában sérült. 50x65 cm 3290191
10555
483
Oldal István (1828-1916): Ebédszünet, 1906. Olaj, karton. Jelezve jobbra lent. 32,5x44,5 cm. Dekoratív fakeretben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF