Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3080369
10681
483
3083178
10682
483
4400
3162896
10683
483
4800
Szyksznian Wanda (1948-): Rovarok (cím nélkül, a Gyöngykor c. mappából). Computer print, merített papír, jelzett, számozott (34/70), 28x13,5 cm
3162882
10684
483
Szyksznian Wanda (1948-): Múzsák. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (6/50), 18x13 cm
3192414
10685
483
Szyksznian Wanda (1948-): Iniciale 4, 2001. Computer print, merített papír, jelzett, számozott (14/70). 30,5x22 cm
3298931
10686
483
Széchy Beáta (1950-): Alak (olvashatatlan címmel). Dombornyomat, papír. Jelzett. 29/56 számozással, 6x6 cm. Bársonyborítású paszpartuban.
3304626
10687
483
3800
Szász Károly István (1909-1979): Fej. Tus, papír. Jelzett. 18,5x9,5 cm
3304645
10688
483
14000
Szalatnyai József (1915-1994): Cselédházak. Olaj, farost, Képcsarnok címkével, dekoratív fakeretben, 23x30 cm
3300485
10689
483
Sz. Győrfy Klára (1925-2008): Konstruktív táj. Vegyes technika, papír. Jelezve balra lent. Fakeretben. 40×50,5 cm
3299714
10690
483
Szemethy Imre (1945- ): II. Endre magyar király (1205-1235). Rézkarc, papír, jelzett, lapszéli apró szakadással, 39,5x29 cm
3298702
10691
483
Szilárd Klára (Claire Szilard, 1921-2017): Sziklás táj. Litográfia, papír. Jelzett. Számozott: 45/100. Claire Szilard autográf ajándékozási soraival Hegyi Imre részére. Törésnyomokkal. Lapszéli kisebb sérülésekkel. 62x46 cm
3277348
10692
483
28000
Szász Endre (1926-2003): Illusztráció Négysoros vershez, melyet Villon halálítélete szélére írt Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA XIII/XXV számozással. Hátoldalán Faludy György autográf aláírásával. Az 1996-ban megjelent Francois Villon balladái Faludy György átköltésében c. mappából. 41x29 cm. Üvegezett fakeretben.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF