Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3306068
10134
483
Boros Tamás (1959-), Saxon-Szász János (1964-) és más művészek: Válogatás a a Fajó János vezette festő-osztály 1980-as munkáiból. Szitanyomat, papír, kihajtható karton. Jelzés nélkül. Készült 250 példányban, Pesti Műhely. 29 db ábrázolás 5 oldalon (kihajtható katalógus). Fajó János nyomtatott szövegével. 36x23 cm 3300087
10135
483
4200
Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Aratás. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 25x30 cm 3300088
10136
483
4200
Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Kislány a zongoránál. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Paszpartuban, 29x21 cm 3300089
10137
483
4200
Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Női portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Kissé foltos. Paszpartuban, 32x29 cm 3299759
10138
483
Badacsonyi Sándor (1949-2016): Könyves Kálmán magyar király, rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
3298747
10139
483
Bence Klári (-): Dália. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/100). Kissé foltos, lapszéli szakadásokkal. 41,5x24,5 cm
3278549
10140
483
Balázs György (1927-2015): Utcarészlet kapuval, 1995. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 21x32 cm 3278546
10141
483
Balázs György (1927-2015): Fények az égen, 1996. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 18,5x29,5 cm 3238644
10142
483
Bordás Ferenc (1911-1982): Erdei táj. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x39 cm. Üvegezett fakeretben. 3238645
10143
483
Bordás Ferenc (1911-1982): Házikók. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x42 cm. Üvegezett fakeretben. 3285466
10144
483
Berec Károly(-): Sakkozók. Olaj, vászon, kartonon, jelzett, dekoratív fakeretben, 34×25 cm 3286402
10145
483
13000
Bér János (1937-2021): Zöld-kék kompozíció, 1992. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (10/40). Lapméret: 65×50 cm / Screenprint on paper, signed, numbered (10/40).
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF