Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

Boros Tamás (1959-), Saxon-Szász János (1964-) és más művészek: Válogatás a a Fajó János vezette festő-osztály 1980-as munkáiból. Szitanyomat, papír, kihajtható karton. Jelzés nélkül. Készült 250 példányban, Pesti Műhely. 29 db ábrázolás 5 oldalon (kihajtható katalógus). Fajó János nyomtatott szövegével. 36x23 cm
10134.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Aratás. Akvarell, papír, jelezve jobbra lent. Paszpartuban, 25x30 cm
10135.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Kislány a zongoránál. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Paszpartuban, 29x21 cm
10136.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Bathó Lajos (1920-23 körül a Képzőművészeti Főiskola növendéke): Női portré. Akvarell, ceruza, papír, jelzés nélkül, hátoldalán feliratozott. Kissé foltos. Paszpartuban, 32x29 cm
10137.

Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
13,13

Badacsonyi Sándor (1949-2016): Könyves Kálmán magyar király, rézkarc, papír, jelzett, 39×29 cm
10138.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bence Klári (-): Dália. Rézkarc, papír, jelzett, számozott (3/100). Kissé foltos, lapszéli szakadásokkal. 41,5x24,5 cm
10139.

Rufpreis:
2 400 HUF

Balázs György (1927-2015): Utcarészlet kapuval, 1995. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 21x32 cm
10140.

Rufpreis:
4 000 HUF

Balázs György (1927-2015): Fények az égen, 1996. Akvarell, papír, jelzett, paszpartuban. 18,5x29,5 cm
10141.

Rufpreis:
4 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Erdei táj. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x39 cm. Üvegezett fakeretben.
10142.

Rufpreis:
3 000 HUF

Bordás Ferenc (1911-1982): Házikók. Linómetszet, papír. Jelzett. Lap széle kissé foltos. 30x42 cm. Üvegezett fakeretben.
10143.

Rufpreis:
3 000 HUF

Berec Károly(-): Sakkozók. Olaj, vászon, kartonon, jelzett, dekoratív fakeretben, 34×25 cm
10144.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

10145.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF