Kiss Farkas Imre (?-?), működött 1920-40 körül: Szénaboglyák. Olaj, rétegelt falemez. Jelezve jobbra lent. Apró felületi sérülésekkel. Dekoratív, kissé sérült fakeretben. 46,5×60,5 cm