https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3212681
10060
483
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Freytag Zoltán (1901-1983): Sebzett madár, 1970-71. Olaj, vászon, jelezve jobbra fent. 100x70 cm / oil on canvas, signed
Das Lot is nicht erreichbar
3073158
10061
483
0
320000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.
Das Lot is nicht erreichbar
3061065
10062
483
0
340000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Nádler István (1938-): Geometrikus kompozíció, 1978 (cím nélkül). Szitanyomat, papír, jelzett. Üvegezett keretben. Néhány apró, alig észlelhető folttal. 64x48 cm. / serigraphy on paper, signed, framed.
Das Lot is nicht erreichbar
3279931
10063
483
0
110000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Koppány Attila (1947-): Abstraction, 2022. Akril, vászon. Jelzett a hátoldalán. 40x30 cm. Fakeretben
Das Lot is nicht erreichbar
3119973
10064
483
0
420000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gyarmathy Tihamér (1915 - 2005) emlékére: 12 lapos grafikai mappa, Budapest 2005. Különböző sokszorosító grafikai technikák (8db rézkarc, 3db cinkográfia, 1db linómetszet), merített papír. Jelezve laponként GY szárazpecséttel, 10/50 számozással. Lapméret: 61×69,5 cm. Eredeti, kiadói bársonykötésű mappában, borítón Gyarmathy Tihamér bronz domborművével. Kiadói kísérő füzettel, amely egyben attest (igazolás) is Rádóczy Gyarmathy Gábor, Aszalós Endre, Körmendi Anna és Kasnyik László autográf aláírásaival. Továbbá Rádóczy Ákos és Passuth Krisztina autográf aláírásaival. Komplett, hiánytalan gyűjtői ritkaság! Jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2644334
10065
483
0
90000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Gulyás Dénes (1927-2003): Ünneplő tömeg a budapesti Parlament előtt. Akril, farost, jelezve jobbra lent. Fakeretben. 60x80 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3136186
10066
483
0
260000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Csendélet, 1974. Olaj, farost, jelezve balra lent. Hátoldalán korabeli címkén magyar és orosz nyelven feliratozott. Apró felületi sérülésekkel. Fakeretben, 138×123 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / Angyalföldi Szabó Zoltán (1929-2014): Still life, 1974. Oil on wood fibre, signed lower left. With old label on the reverse. With very minor surface damages. Framed, 138×123 cm / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE
Das Lot is nicht erreichbar
3032398
10068
483
0
15000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Varga György (1947-): Cím nélkül, 2021. Akvarell, egyedi technika, papír, kartonra kasírozva, jelzett a hátoldalán, 35x25 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3230919
10069
483
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Vágfalvi Ottó (1925-2015): "December" (Balaton). Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán a művész autográf feliratával. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 40×60 cm 3227284
10070
483
0
65000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Barabás Márton, Márkusfalvi (1893-1974): Erdélyi táj, 1923. Olaj, vászon, jelezve balra lent, sérült, 83,5×105 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE! 3269796
10071
483
0
38000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Pekáry István (1905-1981): Taormina, Olaszország, Tus, papír, jelezve jobbra lent, . Üvegezett fakeretben, 20×29,5 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3224767
10072
483
0
36000
Paintings and graphics
Kunstobjekte & Papier
1
Barta Mária (1897-1969): Női portré, 1922. Pasztell, papír, jelzett, üvegezett fakeretben. 38x28 cm
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse