Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 799
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2884757
10194
483
4400
2404989
10195
483
3400
Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes akt. Kréta, papír, jelzett.Sérült. Hungarocellre kasírozva, 42x29,5 cm
3192598
10196
483
600
Csehi János (1952-1998): Szerelmespár (erotikus karikatúra). Tus, papír, jelzés nélkül. 10,5×14,5 cm.
2884731
10197
483
3203492
10198
483
Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Lovak, Olaj, farost, jelzett. Fakeretben kereten kis sérüléssel , 38x48 cm
3211968
10199
483
17000
3227802
10200
483
19000
Duray Tibor (1912 - 1988): Kertek alján. Tempera, farost, jelezve jobbra lent: Duray T.. 14,5x17 cm.
3247385
10201
483
14000
Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet. 41x46 cm Bp., 1945, Szikra. Kiadói papír-karton mappán apró szakadásokkal, kísérő szöveggel, teljes! Első táblán lapszéli apró folttal, lapok szélén apró, feltehetően rajzszög lyukakkal. Lapméret: 35x38 cm
3287738
10202
483
Dercsényi Klára (működött a XIX. században): Sácza környéki táj (Saca, Sasfalu, Felvidék), 1833. Ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban. 31×22,5 cm
3258997
10203
483
15000
D. Borbély Gizella (1920-1994) : A Király fürdő Budán. pasztell, papír, jelzett 36x48 cm + hozzá a mű vázlata.
3258985
10204
483
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Parkban. . pasztell, papír. jelzett 32x43 cm Sarkán kis hiány
3258987
10205
483
D. Borbély Gizella (1920-1994) : Házunk előtt. pasztell, papír. jelzett 51x23 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF