Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 799

10194.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Csepeli Németh Miklós (1934-2012): Színes akt. Kréta, papír, jelzett.Sérült. Hungarocellre kasírozva, 42x29,5 cm
10195.

Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
10,63

Csehi János (1952-1998): Szerelmespár (erotikus karikatúra). Tus, papír, jelzés nélkül. 10,5×14,5 cm.
10196.

Rufpreis:
600 HUF
1,63
1,88

10197.

Rufpreis:
8 000 HUF

Cs. Pataj Mihály (1921-2008): Lovak, Olaj, farost, jelzett. Fakeretben kereten kis sérüléssel , 38x48 cm
10198.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

10199.

Rufpreis:
17 000 HUF
46,07
53,13

Duray Tibor (1912 - 1988): Kertek alján. Tempera, farost, jelezve jobbra lent: Duray T.. 14,5x17 cm.
10200.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

Derkovits Gyula: 1514. 11 fametszet. 41x46 cm Bp., 1945, Szikra. Kiadói papír-karton mappán apró szakadásokkal, kísérő szöveggel, teljes! Első táblán lapszéli apró folttal, lapok szélén apró, feltehetően rajzszög lyukakkal. Lapméret: 35x38 cm
10201.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Dercsényi Klára (működött a XIX. században): Sácza környéki táj (Saca, Sasfalu, Felvidék), 1833. Ceruza, papír, jelzett. Paszpartuban. 31×22,5 cm
10202.

Rufpreis:
8 000 HUF

D. Borbély Gizella (1920-1994) : A Király fürdő Budán. pasztell, papír, jelzett 36x48 cm + hozzá a mű vázlata.
10203.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Parkban. . pasztell, papír. jelzett 32x43 cm Sarkán kis hiány
10204.

Rufpreis:
12 000 HUF

D. Borbély Gizella (1920-1994) : Házunk előtt. pasztell, papír. jelzett 51x23 cm
10205.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF