Latinka Elza (1895-1947), Nagybányán is tanult: Famászó lányka. Olaj, ... https://www.darabanth.com/de/483-Fernauktion/483.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Latinka-Elza-1895-1947-Nagybanyan-is-tanult-Famaszo-lanyka-Olaj-vaszon-jelezve-balra-fent-~II3303294
3303294
10463
483
28000
Beschreibung: Latinka Elza (1895-1947), Nagybányán is tanult: Famászó lányka. Olaj, vászon, jelezve balra fent, 68x50 cm. Dekoratív fakeretben A képesn felületi sérülésekkel
: nagy_andras