Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3246610
10460
482
Nolipa István Pál (1907-1986): Csepel-Királyerdő, 1954. Ceruza, papír. Jelzett. 16,5x23,5 cm
3246605
10461
482
Nolipa István Pál (1907-1986): Zenész a zongoránál, Rendőrklub, Népköztársaság útja, 1957 aug. 20. Ceruza, papír. Jelzett. 20,5x28 cm
3291665
10462
482
Nagy Attila (1929-2004): Vízparti életkép. Olaj, fatábla, jelzett, hátoldalán címkén feliratozott, fakeretben, 40×50 cm
3246760
10463
482
Nyergesi János (1895-1982): Expresszív táj (1910 v. 1920). Tus, papír, jelzett. 31x22 cm. 3246738
10464
482
Nyergesi János (1895-1982): Táj házakkal. Kréta, papír, jelzett. 21,5x30,5 cm. 3244403
10465
482
Nyáregyházi báró Nyáry Pál (?-?): Krisztus. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett, sérült fakeretben. 12x7 cm
3281441
10466
482
Nyári István (-), 3 db mű: Bükkszék, Tiszai árterület és vázlat. Klf. technikák és hordozók, mindegyik jelzett, 11x14,5 és 25x40 cm közötti méretekben.
3281410
10467
482
Nádas József (1903-1975): 2 db karikaturisztikus portré, 1941, ceruza, papír, mindkettő jelzett, 29×21 cm
3280257
10468
482
14000
Nagy Pál (1934-): Hajótöröttek. Szitanyomat, papír, jelzett, művészpéldány EA. jelzéssel. 30,5×25,5 cm / Screenprint on paper, signed. EA. artist's proof. Üvegezett fakeretben. 3277318
10469
482
28000
Nádler István (1938-): Gesztusok. Computer print, papír, jelzett a nyomaton. 22x59 cm. Üvegezett fakeretben.
3274452
10470
482
3200
Novák Lajos (1927-1989): Átkelés. Rézkarc, papír, jelzés nélkül, 24x34 cm
3244846
10471
482
17000
Nolipa István Pál (1907-1986): Táj tanulmány. Olaj, rétegelt falemez. Jelzett a hátoldalán. 22,5x33,5 cm.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF