Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3278384
10339
482
4200
Kottek Péter (1955-): Az univerzum ura, avagy beteg a föld (anamorfózis). Rézkarc, papír, jelzett, számozott (I/2), 39,5×24,5 cm
3276123
10340
482
Kéri Ádám (1944-): Türe (ajtó), 1977. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (121/200). Neue Kunst aus Ungarn, Galerie Lometsch, Kassel, mappából. Fakeretben. 22×20 cm
3276199
10341
482
24000
Joseph Kádár (1936-2019): "Hommage á Kassák", 1987-1990. Elektrográfia, papír, jelzett, számozott (83/100). Üvegezett fakeretben. 23x23 cm
3276256
10342
482
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage a Le Corbusier. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (8/10). 27x27 cm 3276031
10343
482
Kondor Béla (1931-1972): Illusztráció (Ernest Hemingway: Az öreg halász és a tenger c. kötethez). Fametszet, papír, jelzés nélkül, üvegezett fakeretben, 9,5×5,5 cm
3276065
10344
482
28000
Joseph Kádár (1936-2019): Hommage á Bartók, 1981. Szitanyomat, papír, jelzett. Számozott (7/10). Üvegezett fakeretben. 40×27 cm
3274438
10345
482
3200
Konecsni Zsizsi (1911-2000): Kardvirág. Linómetszet, papír, jelzett. 40x30 cm
3142073
10346
482
Kovács Tamás László (1964-): "Tisztelet K. Malevicsnek". Száraz, magasnyomás, akril, papír, jelzett, 16/22 számozással. 29x21 cm 3265559
10347
482
Klement Zoltán (1967-): Maszkban. Linómetszet papír, jelzett. 10,5x9 cm 3145790
10348
482
2200
Koppány Frigyes (?-?): Színes oszlopok, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16,5 cm
3233358
10349
482
Keleti Jenő, ifj. (1943-): Kastély. Linómetszet, papír, jelzett, számozott (15/10), lap széle sérült és kissé foltos, 27,5×34 cm
3237470
10350
482
19000
Kéri László (1949- ): Tanya. Olaj, farost, jelezve balra lent, hátoldalán Kéri László autográf feliratával és Képcsarnok Vállalat címkéivel, mely szerint kiállítva a Bernáth Aurél Teremben, Kaposvárott 1985-ben. 45×76 cm. Fakeretben Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF