Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3214265
10351
482
Kotász Károly (1872-1941):Kunyhó. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben 19x20 cm 3144847
10352
482
Kondé László (1954-2002): Élet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./IV. számozással. 10x11,5 cm 3136551
10353
482
80000
Kántor Andor (1901-1990): Utcarészlet. Olaj, vászon, jjl: Kántor Andor. 61,5x75,5 cm, keretezett, jó állapotú.
2939746
10354
482
44000
Joseph Kádár (1936-2019): Színek, 1996. Szitanyomat, fa, jelzett, hátoldalán autográf felirattal, 22x85,5 cm / screenprint on wood, signed
2906561
10355
482
Korszál Sándor: Lócsutakolók. Olaj, vászon, jelzett 60x95 cm
3124509
10356
482
3180760
10357
482
Kutas Artúr (1907-1998): Plitvice, vízesés, 1972. Akvarell, papír. Jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben, 34×45,5 cm.
3144253
10358
482
Koppány Frigyes (?-?): Formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm 3144249
10359
482
Koppány Frigyes (?-?): Színes geometria, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm 3144244
10360
482
Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 18x18 cm 3023118
10361
482
Korcsog Sándor (?-): Virágcsendélet naranccsal (1999). Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent: Korcsog Sándor 1999. Keretben. 57x47cm 3101188
10362
482
Kellner István (1898-?): Korongozó, Mohács 1958. Olaj, farost. Jelzett, 40x30 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF