Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Kotász Károly (1872-1941):Kunyhó. Ceruza, papír, jelzett, dekoratív üvegezett keretben 19x20 cm
10351.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kondé László (1954-2002): Élet, 2001. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E/A II./IV. számozással. 10x11,5 cm
10352.

Rufpreis:
800 HUF

10353.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

10354.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

10355.

Rufpreis:
5 000 HUF

10356.

Rufpreis:
3 000 HUF

10357.

Rufpreis:
8 000 HUF

Koppány Frigyes (?-?): Formák, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 16x16 cm
10358.

Rufpreis:
1 400 HUF

10359.

Rufpreis:
1 400 HUF

Koppány Frigyes (?-?): Op-art kompozíció, 1978. Filctoll, papír, jelzett, papírra kasírozva. 18x18 cm
10360.

Rufpreis:
1 400 HUF

10361.

Rufpreis:
2 800 HUF

10362.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF