Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

id. Benedek Jenő (1906-1987): Kirándulók (cím nélkül). Olaj, vászon, jelzett. Hátoldalán Képcsarnok Vállalat címkéjével. Üvegezett, dekoratív fakeretben, 60×80 cm / oil on canvas, signed, framed
10108.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

Barsy Adolf (1872-1913): Hegedűs lány.. Olaj, vászon, jelzett keretben 90x58 cm
10109.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,60
187,50

B. Séday Mária (1925-2009): Korcsolyázók, 1991. Olaj, farost, jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Dekoratív fakeretben. 50×40 cm.
10110.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Jelzés nélkül: Vultus Cristi Veronika kendője. tempera, fa. 20x14 cm. Keretben
10111.

Rufpreis:
5 000 HUF

Bujdosó Alpár (1935-2021): Kitöltésre váró rovat.... Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (3/40). 42x56 cm. Üvegezett fakeretben.
10112.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Bálint Endre (1914-1986): Motívumok, 1978. Szitanyomat, papír, jelzett, számozott (56/100). Kisebb törésnyomokkal, apró lapszéli szakadással. 50x70 cm.
10113.

Rufpreis:
44 000 HUF
119,24
137,50

B. Koppány György (?-?): Matyó leány, Matyó legény (2 db). Színezett rézkarc, papír, jelzett, 22x16 cm (2×)
10116.

Rufpreis:
4 000 HUF

Boldizsár István (1897-1984): In memoriam Congressus Eucharistici XXXIV, Budapestinianno Domini MDCCCCXXXVIII (Eucharisztikus világkongresszus emlékére). Rézkarc, papír, jelzett a karcon. Lap széle kissé foltos. 37×54,5 cm
10117.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bessenyei Antal (1920-2001): Öregek. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Dekoratív fakeretben, 50x70 cm.
10119.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

Barta Éva, V. (1918-?): Az ősz virágai. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 70x50 cm.
10120.

Rufpreis:
12 000 HUF
11

Jelzés nélkül (Francois Diday?): Alpesi táj, Olaj, vászon. Sérült régi keretben, dublirozott, Hátoldalán Szépművészeti múzeum bírálati címkéjével 67x55 cm
10121.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50
20

Bauer jelzéssel v. olvashatalan jelzéssel, 6 db mű: Aschaffenburg Pompejanum, Schweinfurti részletek stb. Nyomat, papír. Részben számozott. Egyik paszpartuban, paszpartu széle kissé foltos. Klf. méretekben.
10122.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF