Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 717

Bornemisza László (1910-1995): Emberek a vízparton. Olaj, vászon, jelzett, dekoratív fakeretben, 50×70 cm
10096.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

10097.

Rufpreis:
32 000 HUF
86,72
100,00

10098.

Rufpreis:
2 000 HUF

Bod László (1920-2001): Nagybánya, 1994. Ceruza, papír, hátoldalán hagyatéki pecséttel jelzett. 24x33 cm
10099.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

ifj. Benczúr Gyula (1879-1961): Karintia, Millstatti-tó. Olaj, vászon. Jelezve jobbra lent. Hátoldalán autográf felirattal. Sérült. Fakeretben. 47,5x76 cm
10100.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10101.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

10102.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

10103.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

10104.

Rufpreis:
19 000 HUF
51,49
59,38

10105.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

10106.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Bakallár József (1940 - 2013) Veronikak kendője. Szitanyomat, Karton jelzett 22x16 cm Hátoldalon dedikált
10107.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF