Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 717
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3295370
482
160000
Schéner Mihály (1923-2009): 1848/49-es szabadságharc. Olaj, farost. Jelezve balra lent. Hátoldalán Schéner Mihály autográf feliratával és rajzával. 80x100 cm 3280970
10001
482
800000
Szász Endre (1926-2003): Szürreális férfi portré (négy évszak sorozat). Olaj, farostlemez, jelezve középen lent. Kép szélén apró felületi, keretezésből fakadó kopásokkal. Dekoratív, kissé kopott fakeretben, 80x80 cm.
3082153
10002
482
160000
Haraszty István (1934-2022): Gyarmathy Tihamér emlékére, 2006. Akril, karton, jelezve balra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 40×50 cm
3295965
10003
482
28000
Deim Pál (1932-2016): Tabu, 1994. Rézkarc, papír, jelzett, művészpéldány E.A. X/X számozással. Üvegezett, dekoratív keretben, 15,5×17 cm 3256467
10004
482
Jankovics Marcell (1941-2021): Figurák a Gusztáv rajzfilmből. Jelzett, Vegyes technika, műanyag film. 20x16 cm Hozzá a jelenet nyomtatott háttere 3287523
10005
482
28000
Orosz István (1951-): Faust, 1992. Rézkarc, papír, jelzett. Számozott (15/100). Üvegezett fakeretben. 14×15 cm 2371016
10006
482
220000
Schönberger Armand (1885-1974): Rózsaszín blúzos hölgy. Pasztell, papír, jelzett. Üvegezett fa keretben, 63×49 cm / Armand Schönberger (1885-1974): Lady in pink blouse. Pastell on paper, signed. Framed with glass, 63×49 cm 3283421
10007
482
90000
Németh József (1928-1994): Férfi ökörrel, 1986. Olaj, falemez. jelezve balra lent. Üvegezett fakeretben. 63x66 cm 3283418
10008
482
60000
Németh József (1928-1994): Szénás szekér. Olaj, falemez. jelezve jobbra lent. Fakeretben. 35x43 cm 3282394
10009
482
55000
Fejér Csaba (1936-2002): Vízparti táj. Olaj, farost, jelezve balra lent. 30x40 cm 3282377
10010
482
32000
Csikós András (1947-2006): Zsombékos táj. Olaj, farost, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, fakeretben, 29,5x39,5 cm
3290819
10011
482
Reigl Judit (1923-2020): Portré. Szitanyomat, papír, jelzett a nyomaton, számozott: 246/1500, 19,5x24 cm / screenprint on paper, signed on the print, numbered: 246/1500
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF